Patarimai vėl atrasti save

Patarimai

Saugokite savo odą ir ji saugos jus

Sveika ir švytinti oda bet kokiame amžiuje? Taip, žinoma! Odos valymas, šveitimas, drėkinimas, maitinimas ir apsauga yra pagrindiniai žingsniai, kuriuos turime atlikti, kad pasiektume šį tikslą. Tai įgyvendinti tikrai paprasta, jei odos priežiūra tampa kasdieniu ritualu. Lygiai tokiu pat kaip stabtelėjimas išgerti puodelio rytinės kavos ar arbatos prieš pasineriant į dienos veiklas. Juk negalėtume pradėti dienos be šio mažyčio malonumo, ar ne?

Naujienos

Šį kartą tik Moterims

Šeštadieninis pabėgimas. Tam, kad sugrįžtum į geriausią savęs versiją.

Naujienos

M. Petruškevičius: odai ir gėlėms – tik išskirtinė priežiūra

„Mano gyvenimo tempas yra tikrai labai intensyvus, su komanda įgyvendiname daug įvairių projektų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Žinoma, tai teikia didelį pasitenkinimą, tačiau netrūksta ir nuovargio. Tokiu atveju poveikį jaučia visas organizmas, o dažnos kelionės lėktuvu atsiliepia ir veido odai, tad, kai tik įmanoma, stengiuosi ja pasirūpinti“, – sako garsiausias Lietuvos dekoratorius ir floristas Mantas Petruškevičius „AUM Wellness Clinic“ grožio pusryčių metu.

Patarimai

Kineziterapijos nauda vėžinių susirgimų gydyme ir prevencijoje

Statistikos duomenimis, Lietuvoje vėžys diagnozuojamas keliolikai tūkstančių žmonių per metus. Sergamumas onkologinėmis ligomis, visame pasaulyje ir Lietuvoje didėja, tačiau tuo pačiu gerėja galimybės ligą laiku diagnozuoti, kontroliuoti ir gydyti. Tiek gydymo metu, tiek po jo, pacientui būtina medicininė reabilitacija, kad žmogus greičiau atsistatytų fiziškai ir emociškai, atgautų jėgas, pagerintų gyvenimo kokybę ir grįžtų į įprastas gyvenimo vėžes.

Naujienos

Klinikos atidarymas

Vilniaus centre duris atvėrė naujas sveikatinimo centras – „AUM Wellness Clinic“.

Norėtum susipažinti su geresniu savimi?

Registruokis vizitui jau dabar.

Registracija

Pradžiuginkite savo artimąjį!

Padovanokite dovanų kuponą

Pirkti dovanų kuponą

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108