Naujienos bei patarimai vėl atrasti save

Apie mus rašo

Žmonės.lt – Naujiena Lietuvoje – pasaulinio garso Dr.Barbara Sturm priešuždegiminiai ingredientai odai

AUM ilgaamžiškumo ir sveikatinimo klinikoje apsilankė visame pasaulyje pripažinto Dr. Barbara Sturm odos priežiūros prekės ženklo atstovės. Vizito metu Dr. Sturm atstovės „AUM Wellness Clinic“ komandai pravedė išskirtinius meistriškumo mokymus, o klinikos ištikimiems klientams pristatė kosmetikos naujienas – odos priežiūros priemones, sukurtas remiantis egzosomų mokslu, bei pažangiausią odos priežiūros rutiną pagal Dr. Sturm.

Šaltinis: Žmonės.lt

Apie mus rašo

Pasitelkite Redcord sistemą judamojo aparato puikiam funkcionavimui

Redcord sistema – tai novatoriška terapijos ir treniruočių sistema, naudojanti specialias virves ir kablius. Ji sukurta Norvegijoje ir dažnai naudojama reabilitacijos bei sporto srityse. Pagrindinis šios sistemos principas yra kabėjimo treniruotės (angl. suspension training), kurios leidžia atlikti įvairius pratimus naudojant kūno svorį ir nestabilią atramą. Tai padeda stiprinti giliuosius raumenis, gerinti pusiausvyrą, koordinaciją ir bendrą fizinį pasirengimą.

Apie mus rašo

Žmonės.lt – Asmeninis sveikatos vedlys – ilgaamžiškumo garantas? Atsako V. Jurgaitienė.

„Šiais visagalio interneto laikais dauguma žmonių galėtų kreipti savo gyvenimą į „longevity“ kelią, bet tam dažniausiai pritrūksta motyvacijos ir disciplinos. Mes, žmonės, renkamės malonesnius dalykus, kol kas nors nutinka ir pasirinkimo galimybės mums nebelieka...“ – teigia „AUM Wellness Clinic“ įkūrėja gydytoja Violeta Jurgaitienė.

Šaltinis: Žmonės.lt

Naujienos

Naujieji AUM draudimo partneriai – BTA ir Gjensidige

Nuo šiol AUM Wellness Clinic už suteiktas paslaugas galite atsiskaityti savanoriško sveikatos draudimo lėšomis pagal Jūsų su draudimo bendrove sudarytos sutarties sąlygas – pateikus draudimo kortelę, reikiama suma bus išskaičiuota iš Jūsų draudimo pinigų.

Naujienos

Ieškome bendrosios praktikos slaugytojo (-os)

Ko mes ieškome?
Ieškome naujo komandos nario - bendrosios praktikos slaugytojo (-os). Ar patinka padėti kitiems, asistuoti gydytojams specialistams; bendrauti su pacientais, kurti jaukią atmosferą ir siekti tobulėjimo? Tuomet šis pasiūlymas kaip tik Jums! Junkitės ir tapkite mūsų Longevity klinikos komandos nariu.

Patarimai

Atrakinkite judėjimą be skausmo: miofascialinis atpalaidavimas

Kviečiame leistis į nuostabią ekspediciją po miofascialinio masažo pasaulį. Prisisekite saugos diržus, nes nersime giliai į tuos paslaptingus audinius, išnarpliosime mazgus ir atrasime slaptą padažą raumenims išlaisvinti nuo jus kamuojančių skausmų.

Naujienos

Ieškome masažuotojo(-os)

Ko mes ieškome?
Jei esate patyręs(-usi) masažuotojas(-a), atliekate veido ir kūno procedūras, masažus, norite kartu su komanda teikti aukščiausio lygio paslaugas, bei rūpintis savo svečių sveikata kelyje į ilgaamžiškumą, tuomet šis pasiūlymas kaip tik Jums!

Apie mus rašo

15min – V.Jurgaitienė. Ar rūpintis „longevity“ gali būti per anksti?

Fokusas į sveikatą proporcingai didėja su kiekvienu mūsų nugyventu dešimtmečiu. Kai esi 20–ies, dažniausiai galvoji apie daugelį gyvenimo aspektų, tik ne apie sveikatą. Tačiau sulaukus 70–ojo jubiliejaus, apie visus likusius gyvenimo aspektus sunku galvoti, nes daug galvoti tenka apie sveikatą. Vis tik, jei savo paskutiniais dešimtmečiais norime iš tiesų gyventi – tada apie sveikatą reikia pradėti galvoti daug anksčiau. Longevity specialistai visame pasaulyje vieningai tvirtina: prevencinius veiksmus reikia pradėti nuo pat jaunystės. Jei norime ne tiesiog išgyventi paskutinį savo dešimtmetį su silpna sveikata, bet džiaugtis aktyviu, funkcionuojančiu kūnu ir normalia sveikata – turime pradėti tam ruoštis daug anksčiau nei yra įprasta manyti.

Šaltinis: 15min / Violeta Jurgaitienė

Naujienos

AUM Wellness Clinic pristato Longevity programą, subalansuojančią kūną, protą ir sielą!

Džiaugiamės jau antrą kartą į mūsų Longevity Programos pristatymą subūrę gausų būrį besidominčių sveikata! Nuoširdžiai dėkojame visiems už dalyvavimą. Ypatingai ačiū biochemijos mokslų dr. Miglei Tomkuvienei, klinikos įkūrėjai Violetai Jurgaitienei ir mūsų kineziterapeutei Jolantai Urbonienei už įkvėpimą teisingai amžėti.

AUM Longevity Programa - kas tai? Prevencinis rūpinimasis Jūsų sveikata, nuolat apimantis ne tik aukščiausio lygio medicininius tyrimus ir gydytojų konsultacijas, bet ir gyvensenos rekomendacijas, edukaciją ir sveikatinimąsi.

Kodėl pas mus? Programa sukurta remiantis naujausiais Harvardo ir Stanfordo universitetų moksliniais duomenimis, bendradarbiaujant su pasaulinio lygio specialistais iš pažangiausių longevity klinikų.
Šios programos metu Jus nuolat lydės asmeninis sveikatos vadybininkas. Taip pat programos dalyviai nemokamai galės lankytis AUM akademijos paskaitose. Jūsų patogumui - privatus parkavimas, galimybės naudotis VIP susitikimų erdve.

Plačiau visada mielai kviečiame sužinoti užsiregistravus ir susitikus su asmeniniu sveikatos vadybininku!

Dalinamės renginio akimirkomis, užfiksuotomis fotografo kadruose.

Naujienos

Ieškome Klinikos administratoriaus (-ės) – Klientų konsultanto (-ės)

Ko mes ieškome?
Ieškome naujo komandos nario mūsų recepcijoje-registratūroje. Ar patinka padėti kitiems, bendrauti, kurti jaukią atmosferą ir siekti tobulėjimo? Ar norėtumėte dirbti inovatyvioje longevity klinikoje, įsikūrusioje istorinėje viloje Vilniaus centre? Tuomet šis pasiūlymas kaip tik Jums. Junkitės!

Naujienos

AUM Longevity programa – aukščiausio lygio sveikatos priežiūra visus metus

Spalio 26 d. „AUM Wellness Clinic“ susirinkusiems svečiams pristatė į visapusišką sveikatos priežiūrą orientuotas AUM Longevity programas. Tai pirmosios tokio pobūdžio programos ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Programos yra sukurtos remiantis naujausiais mokslo metodais ir pasitelkiant tarptautines medicinos ir longevity srities žvaigždes.

Klinikos įkūrėjos medikės Violetos Jurgaitienės teigimu, „ilgaamžiškumo programos yra sudarytos pagal aukščiausius medicinos standartus – taikomi metodai yra paremti naujausiais longevity mokslo tyrimais vykdomais Harvardo ir Stanfordo universitetuose. Tad ilgaamžiškumo entuziastams nebereikės skristi į garsias klinikas Ispanijoje ar Londone, kad galėtų gauti aukščiausio lygio ir naujausiais mokslo tyrimais paremtą sveikatos priežiūrą. Dabar tai padaryti bus galima tiesiog čia, mūsų klinikoje Sierakausko gatvėje Vilniuje“.

Apie mus rašo

15min – Ilgaamžiškumą tyrinėjantis daktaras – apie tai, kaip 10- mečiu prasitęsti ne tik gyvenimą, bet ir jo kokybę

Žmonės tikriausiai negyvens 120 metų, sako žinomas ilgaamžiškumo srityje besispecializuojantis gydytojas, praėjusią savaitę Lietuvoje lankęsis ispanas Vicente Mera. Tačiau galbūt tiems, kurie neturi didelių planų XXII amžiuje, to ir nereikia. O didele problema išliekanti prasta ilgaamžių fizinė ir psichologinė būklė gali būti pagerinta suderinus tiek asmenines valios pastangas, tiek šiuolaikinę mediciną.

Šaltinis: 15min / Gytis Kapsevičius

Apie mus rašo

DELFI – Pasaulyje žinomas daktaras pasidalijo 7 sveiko ir ilgo gyvenimo paslaptimis

Gyventi ilgai ir kuo ilgiau išlikti sveikiems – ne vieno svajonė. Jau seniai pastebėta, kad šiuolaikiniai žmonės sensta nebe taip sparčiai, kaip jų tėvai ar seneliai. Dažnai galima išgirsti, kad šiais laikais „40 metų yra naujieji trisdešimt“.

Šaltinis: DELFI / Andrius Ufartas

Apie mus rašo

15min – Į Lietuvą atvyko pasaulio žvaigždžių daktaras: žinomiems žmonėms atskleidė ilgo gyvenimo paslaptį

Lietuvoje pirmą kartą lankėsi vienas žymiausių pasaulyje ilgaamžiškumo daktarų – Dr. Vicente Mera. Dr. Vicente Mera jau 25-erius metus dirba ilgaamžiškumo srityje, pastarąjį dešimtmetį jis vadovauja vidaus ligų ir senėjimo prevencijos padaliniui SHA Wellness klinikoje Ispanijoje.

Apie mus rašo

TV3.lt – Lietuvoje lankėsi pasaulio žvaigždžių daktaras Dr. Vicente Mera: 7 patarimai ilgam ir sveikam gyvenimui

Lietuvoje pirmą kartą lankėsi vienas žymiausių pasaulyje ilgaamžiškumo daktarų – Dr. Vicente Mera.

Naujienos

7 ilgaamžiškumo žingsniai pagal dr. Vicente Mera

Rugsėjo viduryje klinikoje viešėjo vienas žymiausių pasaulyje ilgaamžiškumo ekspertų – dr. Vicente Mera. Jau 25-erius metus jis dirba ilgaamžiškumo srityje, o pastarąjį dešimtmetį vadovauja vidaus ligų ir senėjimo prevencijos padaliniui SHA Wellness klinikoje Ispanijoje.
2021 m. dr. Vicente Mera tapo European Award in Medicine nugalėtoju Antiaging Medicine kategorijoje. Jo klientų sąraše – pasaulio žvaigždės: modeliai, aktoriai ir tokie garsūs sportininkai kaip Cristiano Ronaldo. Planuojama, kad daktaras reguliariai atvyks konsultuoti klientų ir Lietuvoje.
Pagrindinė Dr. Mera idėja yra ta, kad mūsų gyvenimo trukmė kuo labiau sutaptų su mūsų geros sveikatos trukme. Dr. Vicente Mera yra knygos „Jaunas bet kokio amžiaus” autorius. Joje jis pateikia 7 svarbiausius komponentus sveikam ir ilgam žmogaus gyvenimui. Šiuos žingsnius jis pristatė ir svečiams AUM Wellness klinikoje Lietuvoje.

Apie mus rašo

ŽMONĖS.LT – Estetinės medicinos žvaigždė dr. Barbara Sturm: „Holivude visos trokšta to paties“

„Iš mamos išmokau, kad spindinčiai odai dekoratyvinės kosmetikos nereikia, ji tik paslepia grožį“, – išskirtiniame interviu žurnalui „Žmonės“ sako estetinės medicinos žvaigždė, savo vardo prekių ženklo įkūrėja iš Vokietijos dr. Barbara STURM (50). Sėkmingos verslininkės metodais ir produktais pasikliauja tokios garsenybės kaip Kim Kardashian, Kate Hudson, Katie Holmes, Hailey Bieber ir daugybė kitų. Neseniai į Barbaros prekių ženklą investavo JAV televizijos legenda Oprah Winfrey.

Patarimai

Funkcinė medicina – kaip atstatyti ir palaikyti sveikatą

Funkcinė medicina ypatinga tuo, kad ji puikiai sujungia tradicinės šiuolaikinės medicinos galimybes su gyvensenos korekcijomis. Tradicinėje medicinoje, žmogui atlikus tyrimus, nustatoma diagnozė ir skiriamas gydymas, o apie gyvenseną suteikiami tik bendro pobūdžio universalūs patarimai, funkcinėje medicinoje pagal individualius fiziologinius, medžiagų apykaitos ypatumus ir gyvenimo aplinkybes sudaromas jo sveikatinimo planas. Jei žmogus jau gydosi, toks planas derinamas prie jau taikomo gydymo, siekiant didesnio gydymo efektyvumo, arba, gerėjant būklei, galimybės sumažinti medikamentų ar, pvz., susireguliavus medžiagų apykaitai, apsieiti be jų.

Apie mus rašo

,,Verslo žinios” – Sveikatinimo centro įkūrėja V. Jurgaitienė: verslas atsirado iš paieškų, kaip pačiai jaustis gerai

„Prižiūrėti save ir savo sveikatą yra išsivysčiusių šalių gyventojų prabangus malonumas. Iš tiesų keista, kad mūsų žmonės, investuodami į keliones, į automobilius, į kitus brangius dalykus, neinvestuoja į savo sveikatą. Mes galime turėti krūvas projektų, tačiau labai dažnai neturime to vieno, kaip rūpintis savimi“, – „Verslo žinių“ podkaste sako medikė Violeta Jurgaitienė, „AUM Wellness Clinic“ įkūrėja.

Apie mus rašo

L’OFFICIEL – Plaukų slinkimo problemoms spręsti – ne „stebuklingi“ šampūnai

Įprastai žmogus per dieną praranda 40-150 plaukų, bet šis skaičius gali stipriai padidėti dėl netinkamos jų priežiūros ar bendros žmogaus organizmo būklės pablogėjimo. Į holistinio požiūrio „AUM Wellness Clinic“ grožio pusryčius, susirinkęs gausus būrys svečių.

Patarimai

Saugokite savo odą ir ji saugos jus

Sveika ir švytinti oda bet kokiame amžiuje? Taip, žinoma! Odos valymas, šveitimas, drėkinimas, maitinimas ir apsauga yra pagrindiniai žingsniai, kuriuos turime atlikti, kad pasiektume šį tikslą. Tai įgyvendinti tikrai paprasta, jei odos priežiūra tampa kasdieniu ritualu. Lygiai tokiu pat kaip stabtelėjimas išgerti puodelio rytinės kavos ar arbatos prieš pasineriant į dienos veiklas. Juk negalėtume pradėti dienos be šio mažyčio malonumo, ar ne?

Naujienos

Šį kartą tik Moterims

Šeštadieninis pabėgimas. Tam, kad sugrįžtum į geriausią savęs versiją.

Naujienos

M. Petruškevičius: odai ir gėlėms – tik išskirtinė priežiūra

„Mano gyvenimo tempas yra tikrai labai intensyvus, su komanda įgyvendiname daug įvairių projektų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Žinoma, tai teikia didelį pasitenkinimą, tačiau netrūksta ir nuovargio. Tokiu atveju poveikį jaučia visas organizmas, o dažnos kelionės lėktuvu atsiliepia ir veido odai, tad, kai tik įmanoma, stengiuosi ja pasirūpinti“, – sako garsiausias Lietuvos dekoratorius ir floristas Mantas Petruškevičius „AUM Wellness Clinic“ grožio pusryčių metu.

Patarimai

Kineziterapijos nauda vėžinių susirgimų gydyme ir prevencijoje

Statistikos duomenimis, Lietuvoje vėžys diagnozuojamas keliolikai tūkstančių žmonių per metus. Sergamumas onkologinėmis ligomis, visame pasaulyje ir Lietuvoje didėja, tačiau tuo pačiu gerėja galimybės ligą laiku diagnozuoti, kontroliuoti ir gydyti. Tiek gydymo metu, tiek po jo, pacientui būtina medicininė reabilitacija, kad žmogus greičiau atsistatytų fiziškai ir emociškai, atgautų jėgas, pagerintų gyvenimo kokybę ir grįžtų į įprastas gyvenimo vėžes.

Naujienos

Klinikos atidarymas

Vilniaus centre duris atvėrė naujas sveikatinimo centras – „AUM Wellness Clinic“.

Norėtum susipažinti su geresniu savimi?

Registruokis vizitui jau dabar.

Registracija

Pradžiuginkite savo artimąjį!

Padovanokite dovanų kuponą

Pirkti dovanų kuponą

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108