M. Petruškevičius: odai ir gėlėms – tik išskirtinė priežiūra

„Mano gyvenimo tempas yra tikrai labai intensyvus, su komanda įgyvendiname daug įvairių projektų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Žinoma, tai teikia didelį pasitenkinimą, tačiau netrūksta ir nuovargio. Tokiu atveju poveikį jaučia visas organizmas, o dažnos kelionės lėktuvu atsiliepia ir veido odai, tad, kai tik įmanoma, stengiuosi ja pasirūpinti“, – sako garsiausias Lietuvos dekoratorius ir floristas Mantas Petruškevičius „AUM Wellness Clinic“ grožio pusryčių metu.

Norėtum susipažinti su geresniu savimi?

Registruokis vizitui jau dabar.

Registracija

Renginį papuošė M. Petruškevičiaus kurtos gėlių puokštės, o susirinkusiems svečiams Mantas atskleidė keletą jų priežiūros paslapčių.
Į renginį susirinkę svečiai ne tik išgirdo apie odos ir augalų puoselėjimo ypatumus, bet ir susipažino su naujiena Baltijos šalyse – vienos žymiausių estetikos gydytojų pasaulyje „Dr. Barbara Sturm“ priemonėmis ir unikaliomis procedūromis odai.
„Gėles reikia tinkamai prižiūrėti ir puoselėti, jei norime, kad jos džiugintų kuo ilgiau. Juk panašiai yra ir su veido odos priežiūra – rezultatus matome tik rūpinantis ja, – paklaustas apie gėlių ir veido odos priežiūros ypatumus sako dekoratorius. Pasak M. Petruškevičiaus skintos gėlės namuose bus ilgiau, jei jas merksime į drungną vandenį, praturtintą specialiomis gėlių ilgaamžiškumą užtikrinančiomis priemonėmis, o augalų kotus patrumpinsime 2-3 cm. Skintos gėlės ilgiau išsilaiko vėsioje aplinkoje, todėl puokštę geriau laikyti toliau nuo šilumos šaltinių ar saulės spindulių.

Produktai, vertinami Holivude

Sugretinant gėlių ir odos priežiūrą, holistinio sveikatinimo centre „AUM Wellness Clinic“ pristatyta naujiena Baltijos šalyse – „Dr. Barbara Sturm“ kosmetikos priemonės ir specialiai estetikos gydytojos Dr. Barbaros Sturm sukurtos procedūros. Šias procedūras vertina visame pasaulyje žinomi sportininkai, kino ir muzikos žvaigždės,  tokios įžymybės kaip Kim Kardashian, Oprah Winfrey, Victoria Beckham, Hailey Bieber, modeliai Irina Shayk, Alessandra Ambrosio ir daugelis kitų.

Visi kosmetikos produktai pasižymi išskirtinai aukštu saugumo lygiu, todėl juos galima naudoti nėštumo metu, sergant onkologinėmis ligomis. Kiekvienas sudėtyje esantis ingredientas turi mokslinį pagrindimą, nėra medžiagų, kurios būtų nereikalingos (kvapas, spalva). Dėl savo švelnumo šias priemones galima naudoti net kūdikiams.

Dr. Sturm tiki, kad  kiekvienas žmogus gali turėti sveiką ir gražią odą nenaudodamas agresyvių ingredientų ir gydymo. Jos metodo pagrindas – odos sveikatinimas, o pati oda pagarbiai traktuojama kaip gyvybiškai svarbus organas.

„Šio prekės ženklo ir mūsų klinikos vertybės sutampa, o „Dr. Barbara Sturm“ dar labiau sustiprina holistinio sveikatinimo idėjas. Galimybę atstovauti šiai kosmetikai gauna tik pasaulinio lygio SPA centrai ir 5 žvaigždutėmis įvertinti viešbučiai. Produktai itin vertinami nuo Holivudo visažistų iki odos priežiūros specialistų visame pasaulyje. Todėl tokio lygio kosmetika ir procedūros klinikoje labai lauktos ir, tikiu, jau netrukus bus pamėgtos klientų“, – lūkesčiais dalinasi „AUM Wellness Clinic“ įkūrėja Violeta Jurgaitienė.

Prekės ženklo pristatyme dalyvavo verslininkė, Gvatemalos Respublikos garbės konsulė Asta Meschino, modelis Karolina Toleikytė. Garsios moterys papasakojo apie tai, kaip jaučiasi vienos pirmųjų išbandžiusių naująsias procedūras. „Jos natūralios ir neagresyvios, o po procedūros oda tiesiog švyti“, – sako modelis Karolina Toleikytė. „Turiu problemų su veido oda, o ši kosmetika –tikras stebuklas. Ji slopina uždegimines vietas bei ramina odą“, – pasakoja Asta Meschino.

Renginyje apie naujienas taip pat išgirdo ir Veronika Montvydienė, Inga Bytautė, Adomas Pečiukas.  O visi renginio svečiai galėjo susipažinti su produktais, jų tekstūromis bei asmeniškai išbandyti veidui skirtas procedūras.

Klinikoje atliekamos kelių tipų vyrams ir moterims skirtos „Dr. Barbara Sturm“ veido procedūros. Sturmglow veido procedūra padeda atstatyti odos drėgmės balansą bei natūralų apsauginį barjerą, mažina sudirgimo požymius ir pagerina bendrą odos būklę. Super Anti-Aging veido procedūra skirta brandžios odos priežiūrai, atstato drėgmės balansą, išlygina smulkias raukšles, stipriai stangrina odą. Valomoji veido procedūra skirta mišrios, riebios ir į spuogus linkusios odos priežiūrai. Vyrams skirtos veido procedūros metu oda giliai išvaloma ir skaistinama, vizualiai sumažėja smulkiosios raukšlelės.

   

 

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108