Saugokite savo odą ir ji saugos jus

Sveika ir švytinti oda bet kokiame amžiuje? Taip, žinoma! Odos valymas, šveitimas, drėkinimas, maitinimas ir apsauga yra pagrindiniai žingsniai, kuriuos turime atlikti, kad pasiektume šį tikslą. Tai įgyvendinti tikrai paprasta, jei odos priežiūra tampa kasdieniu ritualu. Lygiai tokiu pat kaip stabtelėjimas išgerti puodelio rytinės kavos ar arbatos prieš pasineriant į dienos veiklas. Juk negalėtume pradėti dienos be šio mažyčio malonumo, ar ne?

Norėtum susipažinti su geresniu savimi?

Registruokis vizitui jau dabar.

Registracija

Kas ir kaip veikia mūsų odą

Oda yra didžiausias mūsų kūno organas ir atlieka tokias pat svarbias funkcijas kaip ir visi kiti organai. Tai nuolat atsinaujinantys mūsų šarvai, apsaugantys mus nuo ligų sukėlėjų, taršos bei neigiamo aplinkos poveikio ir padedantys reguliuoti mūsų kūno temperatūrą. Taigi privalome užtikrinti, kad mūsų oda būtų kuo geresnės būklės.
Anot „AUM Wellness Clinic“ veido ir kūno priežiūros specialistės Ninos Berman, saulė, vėjas, šaltis, netinkama odos priežiūra, agresyvi kosmetika, tarkime, stiprūs šveitikliai, rūgštiniai valikliai išbalansuoja odą, ji tampa labai reaktyvi, jautri, atsiranda tokios ligos kaip dermatitas, egzema, trūkinėja kapiliarai, išryškėja pigmentacija. Stresas, sutrikęs miegas, netinkama mityba taip pat turi tam įtakos.
„Klinikoje žiūrime į viską holistiškai – mums svarbu ne tik gydyti žmonių negalavimus, bet ir parodyti sąsajas tarp, regis, nesusijusių dalykų. Tarkime, nuolat kalbame apie stresą, bet nedaugelis žinome, kad dar mamos pilve mūsų oda susiformuoja iš tų pačių ląstelių kaip ir nervinė sistema. Dėl to bet koks poveikis odai labai stipriai veikia ir ją“, – sako N. Berman.

Padėti odai galime be agresyvių priemonių

Reikia nemažai laiko, kad oda atgautų natūralią savo būseną. Laimė, mūsų oda puikiai geba pasirūpinti savimi, tik turime sudaryti jai sąlygas tai padaryti.
Gydytoja Barbara Sturm tiki, kad kiekvienas žmogus rūpindamasis savo oda gali pasiekti ilgalaikių rezultatų nenaudodamas agresyvių ingredientų ir agresyvaus gydymo. Jos kuriama molekulinė kosmetika skatina gijimą, veikia priešuždegimiškai ir nepalaiko šiandien populiarios „greito pataisymo“ idėjos. Jos metodas yra sveikatinantis, oda pagarbiai traktuojama kaip gyvybiškai svarbus organas.
Norintiems turėti tinkamai funkcionuojančią, jaunatvišką ir sveiką odą, B. Sturm siūlo propaguoti priešuždegiminį gyvenimo būdą: pakankamai miegoti ir mankštintis, valdyti stresą, atsisakyti rūkymo, narkotinių medžiagų, nesaikingo alkoholio vartojimo, stiprinti imuninę sistemą, naudoti plataus spektro apsaugines priemones nuo saulės, laikytis priešuždegiminės dietos, kurioje gausu riebios žuvies, uogų, žalių lapinių daržovių, pomidorų ir riešutų. Itin svarbu, kad mūsų odos barjerinė funkcija būtų stipti kaip tvirtas skydas ir sveika.
N. Berman įsitikinusi, kad oda yra mūsų vizitinė kortelė: „Anksčiau sakydavo, kad žmogų pasitinkame pagal drabužį, dabar dėmesys krypsta ne tik į tai, ką vilkime bei kuo avime, bet ir į tai, kaip atrodo mūsų oda. Pagal tai galime numanyti, su kuo bendraujame, ir netgi rinktis verslo partnerį. Todėl rūpinimasis oda iš išorės ir iš vidaus turi tapti kasdieniu įpročiu, lygiai tokiu pat kaip mityba ar vandens gėrimas“.
Sutikite, net ir pačios gražiausios gėlės ilgai nežydės, jei pamerksite jas į dailią vazą, bet nepripildysite jos vandens. Tad puoselėkite ir tausokite savo odą ir ji atsidėkos jums pražysdama pačiais įstabiausiais žiedais.

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108