Individualios programos

Geriausi savo srities medicinos gydytojai įvertinsime jūsų sveikatos būklę – nuovargį, streso lygį, miego kokybę. Specialiai sudarytos individualios programos leis jums natūraliais ir sveikais metodais atstatyti kūno ir proto balansą, energijos lygį, miegą bei pasijusti sveikesniems.

Pograma „Detox“

Dažnai per skubėjimą iškeičiame sveiką maistą į greitus užkandžius. To pasekoje kūnas pasmerktas kovoti su įvairiausiais toksinais. Išlaisvinkite savo kūną iš organizmo toksinų perteklių ir subalansuokite savo psichinę bei fizinę savijautą. Daugiau gyvybingumo, geresnės kūno formos, daugiau energijos.

Sužinokite daugiau

Programa „Antiaging“

Nuolatinis spaudimas darbe, asmeniniame gyvenime ir laisvalaikyje dažnai sukelia lėtinį stresą, kuris spartina senėjimą.

Sužinokite daugiau

Programa „Antistress“

Kai stresas, intensyvus gyvenimo tempas, įsipareigojimai nulemia mūsų gyvenimo kasdienybę/rutiną, atsipalaiduoti tampa vis sunkiau. Pasekmės – protinis nuovargis, nervingumas, nemiga, sunku susikaupti, pasekoje atsirandantys galvos skausmai bei lėtinės ligos.

Sužinokite daugiau

Norėtum susipažinti su geresniu savimi?

Registruokis vizitui jau dabar.

Registracija

Pradžiuginkite savo artimąjį!

Padovanokite dovanų kuponą

Pirkti dovanų kuponą

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108