Individualios programos

Geriausi savo srities medicinos gydytojai įvertinsime jūsų sveikatos būklę – nuovargį, streso lygį, miego kokybę. Specialiai sudarytos individualios programos leis jums natūraliais ir sveikais metodais atstatyti kūno ir proto balansą, energijos lygį, miegą bei pasijusti sveikesniems.

Longevity programa

TIKSLAS: Ne tik pailginti kokybiško gyvenimo trukmę, bet ir užtikrinti, kad senstant gyventume aktyvų, produktyvų ir sveiką gyvenimą.
TRUKMĖ: 12 mėnesių.
METODAS: Užsibrėžtiems tikslams pasiekti yra derinamos skirtingos terapijos, mityba, fizinis aktyvumas ir medicinos mokslo naujovės bei alternatyvios terapijos.
Siekiame, kad žmogus nuoširdžiai rūpintųsi savo sveikata, todėl siūlome metodikas, kaip įgyti naujų sveikų įpročių, pagerinti bendrą sveikatą ir kuo ilgiau išlaikyti gerą savijautą.
Galimi trys programų variantai: Longevity pradedantysis (Basic), Longevity entuziastas (Standard) ir Longevity Pro (Premium).

Sužinokite daugiau

Lieknėjimo programa

Rūpindamiesi gera Jūsų savijauta ir džiuginančiu atvaizdu veidrodyje, sukūrėme efektyvią lieknėjimo programą.

Sužinokite daugiau

Norėtum susipažinti su geresniu savimi?

Registruokis vizitui jau dabar.

Registracija

Pradžiuginkite savo artimąjį!

Padovanokite dovanų kuponą

Pirkti dovanų kuponą

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108