AUM metodas

AUM metodas yra pagrįstas individualiomis programomis. Nėra nei vieno identiško atvejo, todėl į tikslą orientuotas programas sudarome kiekvienam asmeniškai, dalyvaujant visai klinikos profesionalų komandai.

Mūsų metodo sėkmė yra mūsų komandos žinių suma. Sudedame jų patirtis, pritaikome holistinio modernaus mokslo žinias, efektyviausius tradicinės ir alternatyviosios medicinos metodus. Tol, kol randame personalizuotą kelią į laimingą Tave.

Klinikoje vadovaujamės 6 žingsniais, kurie padeda pamatyti žmogaus visumą – kūną, protą ir sielą – taip pat kurioje srityje reikalingas pastiprinimas.

1

Prevencinė medicina

Nuolatinis stresas gali virsti lėtiniu, o tai ženkliai spartina senėjimą. Kaip tai suvaldome?

„AUM Wellness Clinic“ specialistų komanda sudaro individualią į tikslą orientuotą programą.

Kiekvienam programa gali būti skirtinga, tačiau tikslas tas pats – atitolinti arba sumažinti kūno senėjimo procesus ir atjauninti sielą, suteikiant jai energijos.

Šį kelią sudaro gydytojo konsultacijos, tyrimai, terapijos, išmaniųjų technologijų pritaikymas ir mitybos subalansavimas.

2

Sveika mityba

Sveika ir subalansuota mityba daro didį pokytį, kartais netgi stebuklą. Kaip nepasimesti patarimų gausoje?

Kiekvienas esame unikalus, todėl tai, kas veikia vienam, gali netikti kitam. Norint kokybiško pokyčio, būtinas individualus mitybos planas.

Klinikoje ne tik sudarysime mitybos planą, bet ir specialiose klasėse išmokysime kaip pasigaminti. O skubantys „AUM“ bare visuomet ras pagal specialius receptus paruoštus užkandžius iš sezoninių produktų.

3

Estetinė veido ir kūno priežiūra

Pasitinkame pagal grožį, sakoma. O kas nenori būti pasitikti pakiliai?

Kiekvienam klientui sudarome personalizuotą planą, kurio tikslas — sveika išvaizda: nuo veido ir plaukų iki kūno formų.

Šį žingsnį sudaro skirtingų gydymo metodikų variacija ir aparatinės procedūros, naudojant aukščiausios kokybės kosmetikos produktus.

4

Vidinis balansas

Savarankiškai atrasti balansą šiuolaikiniame pasaulyje tampa vis sunkiau. Kaip galime padėti?

Visų pirmiausia nustatome, kur esate dabar: koks Jūsų streso lygmuo ir kokius pokyčius jis yra sukėlęs kūne ir sąmonėje. Atsižvegdami į tai, kruopščiai parenkame procedūras ir užsiėmimus, vedančius į vidinę pusiausvyrą.

Procedūrų meniu įvairus (skirtingų mokyklų masažai, spa ritualai, hidroterapija, jogos praktikos, meditacijos), tačiau tai, ko tiksliai reikia kiekvienu konkrečiu atveju, rekomenduoja profesionalų komanda.

5

Judesio terapija

Fizinis pasyvumas tampa bene pagrindine daugelio kūno ir sielos ligų priežastimi. Kur pasisemti įkvėpimo mankštintis reguliariai ir taisyklingai?

Tik jums skirta judesio programa susideda iš naujausių aparatinių sporto medicinos įrenginių diagnozių, gydytojų specialistų konsultacijų ir gydytojo kardiologo, neurologo ar kito specialisto konsultacijos (esant konkretiems sveikatos sutrikimams).

Padedame ne tik sukurti individualų judesio planą, bet jį ir įgyvendinti. „AUM Wellness Clinic“ vyksta mankštos, pilates, tempimo ir kiti užsiėmimai.

6

AUM Akademija

„AUM Akademija“ moko savarankiškai lepinti geriausią savęs versiją.

Akademijos organizuojamas paskaitas ir praktinius užsiėmimus veda ir klinikos komanda, ir kviestiniai lektoriai – pasaulinio lygio medicinos ir sveikos gyvensenos žvaigždės.

Junkis jau dabar, nes šių specialistų žinios taupo sveikatą, laiką ir pinigus.

Norėtum susipažinti su geresniu savimi?

Registruokis vizitui jau dabar.

Registracija

Pradžiuginkite savo artimąjį!

Padovanokite dovanų kuponą

Pirkti dovanų kuponą

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108