ŽMONĖS.LT – Estetinės medicinos žvaigždė dr. Barbara Sturm: „Holivude visos trokšta to paties“

„Iš mamos išmokau, kad spindinčiai odai dekoratyvinės kosmetikos nereikia, ji tik paslepia grožį“, – išskirtiniame interviu žurnalui „Žmonės“ sako estetinės medicinos žvaigždė, savo vardo prekių ženklo įkūrėja iš Vokietijos dr. Barbara STURM (50). Sėkmingos verslininkės metodais ir produktais pasikliauja tokios garsenybės kaip Kim Kardashian, Kate Hudson, Katie Holmes, Hailey Bieber ir daugybė kitų. Neseniai į Barbaros prekių ženklą investavo JAV televizijos legenda Oprah Winfrey.

Norėtum susipažinti su geresniu savimi?

Registruokis vizitui jau dabar.

Registracija

Biochemijos mokslų daktarės šeimoje augusi Barbara medicina susidomėjo labai anksti – sulaukusi ketverių. Jos mama dirbo ligoninėje, tad mergaitė su pasigėrėjimu stebėjo ten vykstančius stebuklus. Netikėjo pasakomis, nes matė, kad realybėje burtų lazdelę atstoja gydytojo rankos. Karjerą Barbara pradėjo ortopedijos srityje, netrukus atrado gydomąją kraujo galią.

Ištobulino ir pristatė vieną populiariausių odos jauninimo metodų estetinės medicinos pasaulyje. Barbara Sturm tapo žvaigžde, kurios jauninamosios procedūros ir molekulinės kosmetikos linija šlovinamos visame pasaulyje.

Kokia tai procedūra?
Ją išbandžiusios Kim Kardashian kruvino veido nuotrauka žaibiškai apskriejo internetą.

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108