AUM Wellness Clinic pristato Longevity programą, subalansuojančią kūną, protą ir sielą!

Džiaugiamės jau antrą kartą į mūsų Longevity Programos pristatymą subūrę gausų būrį besidominčių sveikata! Nuoširdžiai dėkojame visiems už dalyvavimą. Ypatingai ačiū biochemijos mokslų dr. Miglei Tomkuvienei, klinikos įkūrėjai Violetai Jurgaitienei ir mūsų kineziterapeutei Jolantai Urbonienei už įkvėpimą teisingai amžėti.

AUM Longevity Programa - kas tai? Prevencinis rūpinimasis Jūsų sveikata, nuolat apimantis ne tik aukščiausio lygio medicininius tyrimus ir gydytojų konsultacijas, bet ir gyvensenos rekomendacijas, edukaciją ir sveikatinimąsi.

Kodėl pas mus? Programa sukurta remiantis naujausiais Harvardo ir Stanfordo universitetų moksliniais duomenimis, bendradarbiaujant su pasaulinio lygio specialistais iš pažangiausių longevity klinikų.
Šios programos metu Jus nuolat lydės asmeninis sveikatos vadybininkas. Taip pat programos dalyviai nemokamai galės lankytis AUM akademijos paskaitose. Jūsų patogumui - privatus parkavimas, galimybės naudotis VIP susitikimų erdve.

Plačiau visada mielai kviečiame sužinoti užsiregistravus ir susitikus su asmeniniu sveikatos vadybininku!

Dalinamės renginio akimirkomis, užfiksuotomis fotografo kadruose.

Norėtum susipažinti su geresniu savimi?

Registruokis vizitui jau dabar.

Registracija

Renginio akimirkos:

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108