AUM Longevity programa – aukščiausio lygio sveikatos priežiūra visus metus

Spalio 26 d. „AUM Wellness Clinic“ susirinkusiems svečiams pristatė į visapusišką sveikatos priežiūrą orientuotas AUM Longevity programas. Tai pirmosios tokio pobūdžio programos ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Programos yra sukurtos remiantis naujausiais mokslo metodais ir pasitelkiant tarptautines medicinos ir longevity srities žvaigždes.

Klinikos įkūrėjos medikės Violetos Jurgaitienės teigimu, „ilgaamžiškumo programos yra sudarytos pagal aukščiausius medicinos standartus – taikomi metodai yra paremti naujausiais longevity mokslo tyrimais vykdomais Harvardo ir Stanfordo universitetuose. Tad ilgaamžiškumo entuziastams nebereikės skristi į garsias klinikas Ispanijoje ar Londone, kad galėtų gauti aukščiausio lygio ir naujausiais mokslo tyrimais paremtą sveikatos priežiūrą. Dabar tai padaryti bus galima tiesiog čia, mūsų klinikoje Sierakausko gatvėje Vilniuje“.

Norėtum susipažinti su geresniu savimi?

Registruokis vizitui jau dabar.

Registracija

3 lygių programos

Svečiams buvo pristatytos trijų skirtingų lygių programos orientuotos į visapusišką sveikatos priežiūrą visą metų laikotarpį: longevity pradedantysis (bazinė), longevity entuziasto (standartinė) ir longevity pro (premium). Programose įtraukti būtini medicinos tyrimai ir konsultacijos, ilgaamžiškumo patikra, konsultacijos su gydytojais ir specialistais, individualios mitybos ir sporto rekomendacijos. Į pradedančiojo programą įtraukta bazė, ką turi pasidaryti kiekvienas, tuo tarpu longevity entuziasto programa yra rekomenduojama kiekvienam siekiančiam palaikyti ir gerinti savo sveikatą, ir siūlo dar išsamesnį tyrimų paketą su epigenetiniais tyrimais, žarnyno mikrobiotos ištyrimu ir Dr. Valter Longo ilgaamžiškumo dietos rinkiniu.

Premium longevity programa skirta pažengusiems longevity entuziastams, siekiantiems ilgaamžiškumo, tad ją įsigijusiems klientams papildomai bus suteiktas telomerų ilgio patikrinimas, išsamus hormonų tyrimas, konsultacija su Dr. Mera ir gydytojo genetiko konsultacijos, kurių pagrindu bus siūlomi dar labiau personalizuoti sveikatos priežiūros sprendimai.

Konsultuos kviestinės longevity srities žvaigždės

AUM klinikoje reguliariai vizituos medikai ir mokslininkai iš kitų prestižinių ilgaamžiškumo ir inovatyvios medicinos klinikų iš viso pasaulio. „Bendradarbiaujame su kitomis longevity srityje lyderiaujančiomis klinikomis Europoje. Mūsų klinikos klientai turės galimybę konsultuotis su pasaulinio lygio ilgaamžiškumo medicinos ekspertais, kurie vizituos mūsų kliniką reguliariai. Kol kas mes pirmi regione siūlantys tokio lygio paslaugas,“ – teigia AUM klinikos įkūrėja V. Jurgaitienė.

„Esame vieninteliai garsiosios Holivude pripažintos estetikos gydytojos Barbara Sturm atstovai regione. Rugsėjo mėnesį mūsų klinikoje lankėsi vienas garsiausių Europos longevity ekspertų iš žymiosios SHA Wellness klinikos – Dr. Vicente Mera. Jis žinomas kaip pasaulinio lygio ekspertas bioidentinės pakaitinės hormonų terapijos srityje ir kitose sveiko amžėjimo metodikose. Dr. V.Meros metodikomis rėmėmės kurdami mūsų longevity programas”, – susirinkusiems renginio svečiams sakė ji.

Siūlome naują personalizuotą požiūrį į asmens sveikatos vadybą ir programas senėjimo prevencijai

Vakaro metu svečiai turėjo galimybę susipažinti su longevity programą vykdančių gydytojų ir specialistų komanda.

„Klinikoje surinkome aukščiausio lygio komandą, sukaupusią didžiulę tarptautinę patirtį. Visos procedūros yra atliekamos pasitelkiant naujausią ir moderniausią medicininę bei kūno puoselėjimo įrangą, atliepiant individualius kiekvieno svečio poreikius. Mūsų tikslas – suteikti visapusišką sveikatos priežiūrą klientui. Žmonės yra linkę kreiptis į sporto trenerius, karjeros konsultantus, norėdami pasirūpinti tam tikromis savo gyvenimo sritimis. Mes siūlome aukštesnio lygio sveikatos vadybą į jų gyvenimą – galimybę visapusiškai sekti savo sveikatą ir palaikyti gyvenimo kokybę metams bėgant“, – teigia Algė Budrytė, AUM klinikos direktorė.

„Klientams bus teikiamos aukščiausių standartų medicininės prevencijos programos. Programos aprėpia medicininę ligų prevenciją ir sveiko gyvenimo būdo metodikas. Klinikos fokusas yra personalizuotos rekomendacijos mitybos, fizinio aktyvumo, streso valdymo, bei papildų vartojimo srityse“, – dalinosi A. Budrytė. Didelis dėmesys skiriamas inovatyviems laboratoriniams tyrimams, kuriuos šiuo metu galima atlikti tik bendradarbiaujant su užsienio laboratorijomis.

Longevity programų dalyviai papildomai bus kviečiami į AUM akademijos užsiėmimus ir seminarus su Lietuvos ir užsienio ekspertais, hidroterapiją, bei gaus nuolaidų papildomoms paslaugoms AUM klinikoje. Longevity programų kaina prasideda nuo 266 eurų per mėnesį.

Renginio akimirkos:

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108