Atsiradimo istorija

Istorinėje Vilniaus vietoje visus, kurių nebetenkina taip, kaip jie jaučiasi šiandien, pasitinka profesionali specialistų komanda, siūlomas platus spektras įnovatyviausių paslaugų, naudojama moderniausia įranga. Tam, kad padėtume Jums atkurti pusiausvyrą, sveikatą ir džiaugsmą. Savimi ir gyvenimu.

Tokia sveikatos priežiūros įstaiga iki šiol neegzistavo ne tik kad Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse. „AUM Wellness Clinic“ yra pirmasis holistinio sveikatinimosi taškas mūsų regione. Klinika įkurta po išsamių rinkos studijų analizuojant geriausias JAV, Šveicarijos ir Vokietijos sveikatinimosi specialistų ir panašių įstaigų praktikas.

Užeikite, kelionė į save prasideda.

Nuoširdžiai,
klinikos įkūrėja Violeta Jurgaitienė

Vizija

Padedame sugrįžti į geriausią savęs versiją ir išlikti joje.

Misija

Suteikiame reikiamus įrankius ir žinias besirūpinantiems savo fizine, psichologine ir emocine sveikata bei gyvenimo kokybe.

Metodas

„AUM Wellness Clinic“ atrandame personalizuotą kelią į geriausią savęs versiją. Kiekvieno kelias individualus, todėl tam pasitelkiame holistinį metodą, jungiantį moderniausius medicinos ir diagnostikos metodus. Taip pat taikome geriausias alternatyvios medicinos metodikas. Čia analizuojame ne tik tai, ką skauda, bet kartu rūpinamės protu bei siela.

 

Daugiau apie metodą
Prevencinė medicina
Sveika mityba
Estetinė veido ir kūno priežiūra
Vidinis balansas
Judesio terapija
AUM akademija

Vidinė ir išorinė patirtis

Mūsų klinikoje į žmogaus sveikatą žvelgiame holistiškai: analizuojame ne tik tai, ką skauda, bet kartu gydome protą bei sielą.

PASLAUGOS

Teikiame platų paslaugų spektrą, kad patenkintume kiekvieno individualų poreikį.

Norėtum susipažinti su geresniu savimi?

Registruokis vizitui jau dabar.

Registracija

Pradžiuginkite savo artimąjį!

Padovanokite dovanų kuponą

Pirkti dovanų kuponą

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108