SPA ir sveikatinimas

Mūsų kūnas - tai vientisa, tarpusavyje susijusi sistema. Gydome ne tik tą vietą, kurią skauda, bet ieškome ir veikiame pirmines fizinio negalavimo pirežastis. Vienas tokių gydymo etapų - sveikatinimas atliekant kūnui ir veidui skirtas procedūras.

Paslaugos ir kainos

POILSIO RINKINIAI

Atpalaiduojantis pusdienis SAU: Pirtis + Personalizuotas masažas + Veido masažas

Rinkinys: atpalaiduojantis apsilankymas pirties ir jacuzzi zonoje (1val.), personalizuotas AUM masažas (60min.), atpalaiduojantis veido masažas (30min.). Vienu metu pirties ir jacuzzi zonoje būna iki 6 asmenų.

225 €

Kompleksinis organizmo sveikatinimas dviems: pirties zona + atpalaiduojantis masažas

Rinkinys: apsilankymas pirties ir jacuzzi zonoje (1val.) bei atpalaiduojantys pasirinktos kūno dalies masažai dviems (30min.). Vienu metu pirties ir jacuzzi zonoje būna iki 6 asmenų.

200 €

Pilnas kūno atpalaidavimas: hidroterapija + klasikinis masažas „Amžina klasika“

Rinkinys: pilnas kūno atpalaidavimas: Hidroterapija masažinėje vonioje su mineralais (30 min.) ir klasikinis masažas „Amžina klasika“ (60 min.).

135 €

Daugiau
Laikas SAU: poilsis jacuzzi ir pirties erdvėje + atpalaiduojantis masažas

Rinkinys: apsilankymas pirties ir jacuzzi zonoje (1val.) bei atpalaiduojantis pasirinktos kūno dalies masažas (30min.). Vienu metu pirties ir jacuzzi zonoje būna iki 6 asmenų.

100 €

IŠSKIRTINIAI PASIŪLYMAI

„Žiemos malonumai“

Įsigyjant bet kurią 90 min. ir ilgesnę kūno ar veido procedūrą, dovanojame parafino aplikaciją rankoms.

Daugiau
„5 + 1 dovanų“

Žiemą įsigyjantiems penkias vienodas SPA paslaugas šeštą paslaugą dovanojame.

Daugiau
Pėdų masažo mokymai porai

Tai laikas praleistas vienas su kitu, kurio metu specialistas supažindins su pėdų refleksologija.

60 min. / 95 €

Daugiau
Draugų SPA laikas

Patirkite geriausias emocijas kartu su draugais atpalaiduojančioje sūkurinėje vonioje, sausoje pirtyje bei pasimėgaukite pagal Jūsų norus ir poreikius parinktomis procedūromis.

Daugiau

MASAŽAI

Atskirų sričių masažas

Galite rinktis vieną iš šių sričių: pėdų masažas, kojų masažas, nugaros masažas, pečių juostos, kaklo ir galvos masažas arba veido masažas.

30 min. / 55 €

Daugiau
Amžina klasika

Klasikinio masažo metu pašalinama įtampa, mažinamas stresas, atslūgsta nugaros ir galvos skausmai, išnyksta spazmai, atkuriamas sąnarių judrumas.

60 min. / 95 € 90 min. / 125 €

Daugiau
Personalizuotas AUM masažas

Personalizuoto masažo metu specialistas pagal kliento poreikį pritaiko labiausiai tinkamą masažo variantą, sudarytą iš skirtingų masažo technikų.

60 min. / 125 € 90 min. / 165 €

Daugiau
Personalizuotas AUM veido masažas

Personalizuotas veido masažas atliekamas naudojant skirtingus būdus ir technikas. Judesių ir jų kombinacijų įvairovė, leidžia kiekvieną procedūrą padaryti išskirtinę ir labiausiai pritaikytą klientų poreikiui.

60 min. / 125 €

Daugiau
Autentiškas masažas

Autentiškas masažas, talpinantis savyje lietuvišką tradiciją, senovines receptūras bei geriausias masažo technikas. Patirkite atpalaiduojančią autentišką ramybę per personalizuotą viso kūno ir veido masažą atliekamą su Baltijos gintaro pudra.

90 min. / 175 €

Daugiau
Imperatoriškas prisilietimas (Kobido)

Kobido yra ilgametes tradicijas turintis veido, galvos, kaklo ir sprando srities masažas, pašalinantis nuovargį ir laiko žymes, suteikiantis veidui stangrinamąjį efektą.

70 min. / 110 € 90 min. / 140 € 100 min. / 190 €

Daugiau
Dr. Barbara Sturm Kobido masažas

Tik pas mus atliekamas ilgametes tradicijas turintis veido, galvos, kaklo ir sprando srities Kobido masažas su išskirtine Dr. Barbara Sturm kosmetika. Dr. Barbara Sturm kosmetika, sukurta iš pažangių mokslinių ingredientų, yra tausojanti, veiksminga, ir be toksiškų ingredientų. Ši procedūra pašalina nuovargį ir laiko žymes, suteikia veidui stangrinamąjį efektą.

70 min. / 295 €

Daugiau
Grįžimas į save

Švediškas masažas suteikia gilų atsipalaidavimo jausmą, turi gydomąjį poveikį, skatina kraujotaką, gerina sąnarių lankstumą, išjudina ir atpalaiduoja raumenis.

60 min. / 120 € 90 min. / 160 €

Daugiau
Atpalaiduojanti kvapų magija

Aromaterapinis masažas su karštais akmenimis suaktyvina kraujotaką ir limfotaką, atpalaiduoja raumenis.

60 min. / 120 € 90 min. / 160 €

Daugiau
Būsiu mamytė

Prenatalinio (nėščiųjų) masažo metu visapusiškai gerinama nėščiosios savijauta, mažinama raumenų įtampa.

60 min. / 125 €

Daugiau
Grakščios linijos

Kūną modeliuojantis masažas dailina kūno linijas, koreguoja kūno apimtis, suteikia odai elastingumo ir tvirtumo. Efektyvus kovos su celiulitu būdas.

90 min. / 155 €

Daugiau
Kūno lengvumas

Limfodrenažinis kūno masažas aktyvina limfinę sistemą, padeda iš organizmo šalinti toksinus ir skysčių perteklių, stimuliuoja kraujotaką, stiprina imuninę sistemą.

90 min. / 160 €

Daugiau
Gydomasis masažas

Taikomas sisteminis arba laisvas minkštųjų audinių spaudimas, tempimas arba kitokia technika siekiant teigiamo poveikio organizmui arba jo dalims.

30 min. / 55 € 60 min. / 85 €

Daugiau
Pėdų masažo mokymai porai

Tai laikas praleistas vienas su kitu, kurio metu specialistas supažindins su pėdų refleksologija.

60 min. / 95 €

Daugiau

KŪNO PRIEŽIŪRA SU BIOLOGIQUE RECHERCHE

Minceur procedūra

Liekninamosios procedūros metu mažinamos riebalų sankaupos, skatinama mikrocirkuliacija, šalinami toksinai, stangrinama oda.

120 min. / 165 €

Daugiau
Lift Corps procedūra

Stangrinamosios procedūros metu masažuojami gilieji raumenys, specialių priemonių pagalba formuojamos kūno linijos, stangrinami ir tonizuojami audiniai.

90 min. / 165 €

Daugiau
Detoksikuojantis dumblių įvyniojimas

Šiluminis poveikis suaktyvina medžiagų apykaitą, o jūrinės kilmės ingredientai pamaitina mineralais, apvalo kūną, sužadina geros savijautos ir komforto pojūtį.

120 min. / 165 €

Daugiau
Lengvų kojų procedūra

Naudojamos priemonės, limfodrenažinis masažas ir bandažai pagerina kraujotaką, puoselėja odą, suteikia gaivumo ir lengvumo pojūtį.

60 min. / 120 €

Daugiau
Atstatomoji pėdų procedūra

Šveitimas, masažas ir drėkinamoji kaukė puoselėja pėdas, atkuria sveiką odą bei mažina tinimą.

45 min. / 105 €

Daugiau
PIGM 400 rankų procedūra

Skaistinamoji rankų procedūra drėkina, apsaugo, skatina ląstelių atsinaujinimą ir šviesina pigmentines dėmes.

45 min. / 105 €

Daugiau
Parafango procedūra rankoms ir kojoms

Liekninamoji, stangrinamoji probleminių kūno dalių įvyniojimo procedūra, skirta kojoms ir rankoms.

120 min. / 160 €

Daugiau
Parafango procedūra kojoms

Liekninamoji, stangrinamoji probleminių kūno dalių įvyniojimo procedūra, skirta kojoms.

90 min. / 140 €

Daugiau

VEIDO PRIEŽIŪRA SU BIOLOGIQUE RECHERCHE

Exfoliant P50

Šveičiamoji ir regeneruojamoji procedūra. Veidui suteikiamas švytėjimas, lygėja odos paviršius, valomas epidermis, šviesėja ir vienodėja odos spalva.

75 min. / 130 € 90 min. / 160 €

Daugiau
Restructurant et Lissant

Drėkinanti ir raminanti atkuriamoji procedūra, kurios metu lyginama ir stangrinama veido, kaklo ir iškirptės srities oda, tonizuojamas odos epidermis.

75 min. / 130 € 90 min. / 160 €

Daugiau
MC110

Valomoji ir stangrinamoji priešraukšlinė procedūra. Užpildomos raukšlės, audiniams suteikiamas tūris, skatinama odos regeneracija.

75 min. / 130 € 90 min. / 160 €

Daugiau
Peeling Aux Acides De Fruits

Procedūros su vaisių rūgštimis metu raukšlėta ir papilkėjusi oda yra nušveičiama, skatinama ląstelių regeneracija, lygėja odos paviršius.

75 min. / 130 € 90 min. / 160 €

Daugiau
Lift C.V.S.

Stangrinamoji ir tonizuojamoji procedūra. Šveičiama oda, formuojamas ir dailinamas veido ovalas. Rekomenduojama brandžiai odai.

75 min. / 145 € 90 min. / 165 €

Daugiau
Booster VIP O2

Papilkėjusi ir užteršta oda detoksikuojama ir prisotinama deguonimi, tai suteikia veidui skaistumo ir švytėjimo.

75 min. / 140 € 90 min. / 170 €

Daugiau
Toleskin

Procedūra jautriai ir įjautrintai odai. Akimirksniu jaučiama sumažėjęs niežulys, kaitimo pojūtis ir odos raudonis.

75 min. / 175 €

Daugiau
Seconde Peau

Procedūra paryškinti veido kontūrą, pagerinti odos sanglaudą, stangrumą ir tankį. Rekomenduojama brandžiai ir pažeistai odai.

75 min. / 255 €

Daugiau

DR. BARBARA STURM VEIDO PROCEDŪROS

Sturmglow veido procedūra

Ši procedūra tinka visiems odos tipams. Padeda atstatyti odos drėgmės balansą bei natūralų apsauginį barjerą, mažina sudirgimo požymius ir pagerina bendrą odos būklę. Procedūrose naudojamos Vokietijos DR. BARBARA STURM klinikoje sukurtos ypatingos valymo, šveitimo ir masažų technikos, kurios padeda išlaikyti odą stiprią bei spindinčią.

60 min. / 225 €

Daugiau
Super Anti-Aging veido procedūra

Ši procedūra skirta brandžios odos priežiūrai. Išskirtinis DR. BARBARA STURM sukurtas stangrinantis veido masažas ir Super Anti-Aging veido priežiūros linijos priemonės padeda kovoti su senėjimo požymiais, atstato drėgmės balansą, lygina smulkias raukšleles, stangrina odą bei skatina regeneraciją.

75 min. / 295 €

Daugiau
Valomoji veido procedūra

Procedūra skirta mišrios, riebios ir į spuogus linkusios odos priežiūrai. Tokios odos priežiūrai turi būti skiriamas ypatingas dėmesys ir atliekamos tinkamos procedūros. Būtent ši DR. BARBARA STURM procedūra padeda atstatyti natūralų odos pH, pašalina riebalinio sekreto perteklių, bei mažina odos dirginimą ir paraudimą. Po procedūros oda atrodo gaivi, rami ir skaisti.

60 min. / 225 €

Daugiau
Vyrams skirta veido procedūra

DR. BARBARA STURM vyrams skirta procedūra yra pritaikyta prie specifinių vyrų odos poreikių ir iššūkių. Ši procedūra valo, tonizuoja, ramina sudirgusią odą, ypač po skutimosi. Atstato drėgmės balansą, gerina odos apsauginį barjerą, kartu kovodama su senėjimo požymiais, patamsėjusiai paakiais ir jų paburkimu.

60 min. / 225 €

Daugiau
Dr. Barbara Sturm Kobido masažas

Tik pas mus atliekamas ilgametes tradicijas turintis veido, galvos, kaklo ir sprando srities Kobido masažas su išskirtine Dr. Barbara Sturm kosmetika. Dr. Barbara Sturm kosmetika, sukurta iš pažangių mokslinių ingredientų, yra tausojanti, veiksminga, ir be toksiškų ingredientų. Ši procedūra pašalina nuovargį ir laiko žymes, suteikia veidui stangrinamąjį efektą.

70 min. / 295 €

Daugiau

KŪNO PRIEŽIŪRA SU VENUS LEGACY™

Kūno linijas puoselėjanti procedūra vienai zonai

Procedūra skirta kūno kontūrų formavimui naudojant odos stangrinimo, apimčių mažinimo, celiulito mažinimo programas.

40 min. / 95 €

Daugiau
Kūno linijas puoselėjanti procedūra dviems zonoms

Procedūra skirta kūno kontūrų formavimui naudojant odos stangrinimo, apimčių mažinimo, celiulito mažinimo programas.

75 min. / 170 €

Daugiau
Kūno linijas puoselėjanti procedūra trims zonoms

Procedūra skirta kūno kontūrų formavimui naudojant odos stangrinimo, apimčių mažinimo, celiulito ir raukšlių mažinimo programas.

100 min. / 225 €

Daugiau

KŪNO, VEIDO PRIEŽIŪRA SU ICOONE® LASER MED

Procedūroms reikalingas specialus kostiumas, jį galėsite išsinuomoti arba įsigyti mūsų klinikoje.

Drenuojanti kūno procedūra

Ši procedūra pagerina limfos cirkuliaciją, padidėja audinių aprūpinimas deguonimi, jaučiamas greitas ir ilgalaikis kūno palengvėjimas.

60 min. / 95 €

Daugiau
Kraujotaką aktyvinanti procedūra

Ši procedūra gerina mikrocirkuliaciją, skatina bendrą ir vietinę kraujotaką. Puikiai tinka šąlančioms galūnėms.

60 min. / 95 €

Daugiau
Detoksikuojanti kūno procedūra

Imuninė ir limfinė sistemos yra glaudžiai susijusios, o tinkamas vienos veikimas yra būtinas kitai. Ši procedūra tinka norint išvalyti organizmą, palaikyti imuninę sistemą ir gerą sveikatos būklę.

60 min. / 95 €

Daugiau
Anticeliulitinė kūno procedūra

Procedūros metu naudojami LED ir lazeriniai šviesos šaltiniai. Gydant celiulitą lazeriu poveikis sustiprėja, nes lazeriu galima pasiekti net tas riebalinio audinio vietas, kurių neįmanoma paveikti dietomis bei fiziniais pratimais.

60 min. / 95 €

Daugiau
Stangrinanti kūno procedūra

Procedūros su lazeriu ir ypač LED šviesa metu didėja stimuliuojantis poveikis fibroblastams, aktyvinama kolageno ir elastino gamyba, didėja odos stangrumas.

60 min. / 95 €

Daugiau
Procedūra po nėštumo

Ši procedūra skirta greitai ir efektyviai atstatyti po nėštumo pakitusias kūno formas.

60 min. / 95 €

Daugiau
Kūno raumenis atpalaiduojanti procedūra

Šios procedūros metu veikiamas giliau esantis jungiamasis audinys, todėl pagerėja mikrocirkuliacija ir deguonies patekimas į audinius, mažėja uždegiminiai procesai, raumenų įtampa, skausmas, pagerėja sąnarių funkcionalumas.

60 min. / 95 €

Daugiau
Reabilitacija po traumų, esant skausmams

Rekomenduojama reabilitacijai po traumų, po ir prieš operacijas, esant skausmams, sausgyslių uždegimui, randų mažinimui.

60 min. / 95 €

Daugiau
Veido procedūra, stabdanti senėjimą

Tai yra viena geriausių odos senėjimą stabdančių procedūrų, nes ji giliai veikia raukšlių priežastis, tuo pačiu yra visiškai neinvazinė ir neturi šalutinio poveikio. Po procedūros pastebėsite, kad išlyginamos raukšlės, oda atgauna stangrumą ir elastingumą, pastebimai švyti ir atrodo jauniau.

60 min. / 95 €

Daugiau
Nėščiosioms skirta Icoone procedūra

Tai procedūra, skirta įveikti visus mažus ir didelius nėštumo nemalonumus, švytinčiam ir sveikam kūnui prieš ir po gimdymo.

40 min. / 70 €

Daugiau
Personalizuota procedūra (30 min.)

Tai procedūra, kuri papildys bet kurią pasirinktą procedūrą arba bus atliekama vienai pasirinktai kūno zonai.

30 min. / 55 €

Daugiau
Personalizuota procedūra (90 min.)

Tai veidui ir kūnui skirta procedūra Icoone aparatu, kurios metu specialistas atsižvelgs į kliento lūkestį ir pritaikys labiausiai tinkantį variantą.

90 min. / 145 €

Daugiau

MINERALŲ TERAPIJOS IR VONIOS

Atpalaiduojanti jūrinio magnio vonia

Gerina emocinę būseną, mažina nuo adrenalino išsiskyrimo sukeltą stresą, kovoja su raumenų skausmais ir mėšlungiu, gerina miegą, bei padeda pašalinti toksinus.

30 min. / 40 €

Daugiau
Tonizuojanti jūrinio kalcio vonia

Tonizuoja, padeda pagerinti emocinę būklę ir atgauti jėgas. Puoselėja kūno odą, drėkina, mažina odos uždegimus.

30 min. / 40 €

Daugiau
Balansuojanti kristalų vonia su laminarija

Didelė mineralų ir mikroelementų koncentracija suteikia organizmui gyvybingumo, pašalinama įtampa ir nuovargis.

30 min. / 40 €

Daugiau
Atpalaiduojanti magnio terapija su masažu

Tai atpalaiduojanti, stresą mažinanti terapija, kurią sudaro perlinė vonia su magniu ir viso kūno masažas su jūriniu magniu. Organizmo papildymas magniu ypač naudingas esant nuovargiui, stresui, persidirbimui ir prastam miegui.

90 min. / 145 €

Daugiau
Atpalaiduojanti magnio terapija su įvyniojimu

Tai atpalaiduojanti, stresą mažinanti terapija, kurią sudaro perlinė vonia su magniu, viso kūno šveitimas, kūno įvyniojimas su jūriniu magniu, kūno ir veido odos drėkinimas. Organizmo papildymas magniu ypač naudingas esant nuovargiui, stresui, persidirbimui ir prastam miegui.

90 min. / 145 €

Daugiau
Tonizuojanti kalcio terapija su masažu

Tai tonizuojanti terapija, apjungianti perlinę vonia su jūriniu kalciu bei viso kūno masažą su jūriniu kalciu. Ši procedūra ne tik tonizuoja, padeda pagerinti emocinę būklę ir atgauti jėgas, bet ir puoselėja kūno odą, drėkina, mažina odos uždegimus.

90 min. / 145 €

Daugiau
Tonizuojanti kalcio terapija su įvyniojimu

Tai tonizuojanti terapija, apjungianti perlinę vonią su jūriniu kalciu, viso kūno šveitimą, kūno įvyniojimą su jūriniu kalciu bei kūno ir veido odos drėkinimą. Ši procedūra ne tik tonizuoja, padeda pagerinti emocinę būklę ir atgauti jėgas, bet ir puoselėja kūno odą, drėkina, mažina odos uždegimus.

90 min. / 145 €

Daugiau
Atstatomoji purvo ir masažo terapija nugarai

Tai atpalaiduojanti procedūra pavargusiai nugarai, apjungianti nugaros šveitimą, nugaros įvyniojimą su Guérande purvu bei nugaros masažą. Naudojamas purvas turi skausmą mažinančių savybių, dėl kurių palengvinami sąnarių ir raumenų skausmai.

60 min. / 115 €

Daugiau

PIRTIES IR JACUZZI ZONA

Pirties ir jacuzzi zona 1 asmeniui

Apsilankymas pirties ir jacuzzi zonoje 1 žmogui prieš procedūras. Vienu metu pirties ir jacuzzi zonoje būna iki 6 asmenų.
*Apsilankymas pirties ir jacuzzi zonoje atskirai neparduodamas, bet rekomenduojamas kaip paslauga prieš SPA procedūras.

60 min. / 45 €

Tik Jūsų grupės apsilankymas pirties ir jacuzzi zonoje

Tik Jūsų poros, draugų ar šeimos apsilankymas pirties ir jacuzzi zonoje. Vienu metu pirties ir jacuzzi zonoje gali būti iki 6 asmenų.

60 min. / 200 €

Papildoma tik Jūsų grupės apsilankymo pirties ir jacuzzi zonoje valanda

60 min. / 100 €

JOGA IR KVĖPAVIMO PRAKTIKOS

Grupinė kvėpavimo praktika (vasario 6 d. 18.30 val.)

Kvėpavimo ir kūno praktikų užsiėmimas, suteikiantis energijos, stiprinantis imuninę sistemą, reguliuojantis nervinės sistemos, hormoninės sistemos veiklas, didinantis atsparumą stresui.
* Artimiausias užsiėmimas vasario 6 d. 18.30 val., reikalinga registracija.

45 min. / 35 €

Daugiau
Grupinė B.K.S lyengar joga (trečiadieniais 9.30, penktadieniais 9.30)

Užsiėmimai vyksta pagal B.K.S. Iyengar metodiką. Praktikos metu naudojama daug pagalbinių priemonių (diržai, kaladėlės, pledai, voleliai).
* Užsiėmimai vyksta trečiadieniais 9.30 val. bei penktadieniais 9.30 val., reikalinga registracija.

60 min. / 25 € 8 k./180 €

Daugiau
Grupinė Dao joga (penktadieniais 12val.)

Dao jogos pamoka apjungia klasikinę hatha, vinyasa, jin jogą ir ir kvėpavimo technikas.
* Pamokos vyksta penktadieniais 12 val.
* Prieš atvykstant į praktiką kviečiame užsiregistruoti.

60 min. / 25 € 8 k./180 €

Daugiau
Individuali B.K.S lyengar joga (1-2 asm.)

Užsiėmimai vyksta pagal B.K.S. Iyengar metodiką. Praktikos metu naudojama daug pagalbinių priemonių (diržai, kaladėlės, pledai, voleliai). Praktikos metu labai svarbu yra pozų atlikimo technika, seka ir išlaikymas.
* Užsiėmimai vyksta trečiadieniais ir penktadieniais 10.50 val. bei šeštadieniais 12 val, reikalinga registracija.

60 min. / 85 €

Daugiau
Individuali B.K.S lyengar joga (3-4 asm.)

Užsiėmimai vyksta pagal B.K.S. Iyengar metodiką. Praktikos metu naudojama daug pagalbinių priemonių (diržai, kaladėlės, pledai, voleliai).
* Užsiėmimai vyksta trečiadieniais 10.50 val. bei šeštadieniais 12 val., reikalinga registracija.

60 min. / 140 €

Daugiau

ABONEMENTAI

Grupinių užsiėmimų abonementas (2mėn.)

Pasirūpinkite savimi - įsigykite abonementą mūsų grupiniams užsiėmimams. Rinkitės iš: jogos, kineziterapijos grupinėms, funkcinėms grupinėms treniruotėms, vaikų grupinėms treniruotėms.

8 k./180 €

Daugiau

Norėtum susipažinti su geresniu savimi?

Registruokis vizitui jau dabar.

Registracija

Pradžiuginkite savo artimąjį!

Padovanokite dovanų kuponą

Pirkti dovanų kuponą
Licencijos nr.

Paslaugos
Išsilavinimas
Patirtis
Kvalifikacijos tobulinimas

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108

    Dovana!

    Tik vasario mėnesį, įsigyjant 90 min. kūno ar veido procedūrą, dovanojame parafino aplikaciją plaštakoms.

    Sužinokite daugiau