SPA ir sveikatinimas

Mūsų kūnas - tai vientisa, tarpusavyje susijusi sistema. Problemos šaknies ieškome giliau nei ten, kur skauda fiziškai. Gydome visas to skausmo priežastis. Vienas tokio gydymo etapas – sveikatinimas per kūnui ir veidui skirtas procedūras.

Paslaugos ir kainos

MASAŽAI

Amžina klasika

Klasikinio masažo metu pašalinama įtampa, mažinamas stresas, atslūgsta nugaros ir galvos skausmai, išnyksta spazmai, atkuriamas sąnarių judrumas.

60 min. / €115 90 min. / €145

Grįžimas į save

Švediškas masažas suteikia gilų atsipalaidavimo jausmą, turi gydomąjį poveikį, skatina kraujotaką, gerina sąnarių lankstumą, išjudina ir atpalaiduoja raumenis.

60 min. / €120 90 min. / €160

Būsiu mamytė

Prenatalinio (nėščiųjų) masažo metu visapusiškai gerinama nėščiosios savijauta, mažinama raumenų ir bendra kūno įtampa.

60 min. / €125

Grakščios linijos

Kūną modeliuojantis masažas dailina kūno linijas, koreguoja kūno apimtis, suteikia odai elastingumo ir tvirtumo. Efektyvus kovos su celiulitu būdas.

90 min. / €155

Kūno lengvumas

Limfodrenažinis kūno masažas aktyvina limfinę sistemą, padeda iš organizmo šalinti toksinus ir skysčių perteklių, stimuliuoja kraujotaką, gerina imuninę sistemą.

90 min. / €160

AUM masažas

Personalizuoto masažo metu specialistas pagal kliento poreikį pritaiko labiausiai tinkamą masažo variantą, sudarytą iš skirtingų masažo technikų.

60 min. / €125 90 min. / €165

KŪNO PRIEŽIŪRA SU BIOLOGIQUE RECHERCHE

Minceur procedūra

Liekninamosios procedūros metu mažinamos riebalų sankaupos, skatinama mikrocirkuliacija, šalinami toksinai, stangrinama oda.

120 min. / €165

Lift Corps procedūra

Stangrinamosios procedūros metu masažuojami gilieji raumenys, specialių priemonių pagalba formuojamos kūno linijos, stangrinami ir tonizuojami audiniai.

120 min. / €165

Detoksikuojantis dumblių įvyniojimas

Šiluminis poveikis suaktyvina medžiagų apykaitą, o jūrinės kilmės ingredientai pamaitina mineralais, apvalo kūną, sužadina geros savijautos ir komforto pojūtį.

120 min. / €165

Lengvų kojų procedūra

Naudojamos priemonės, limfodrenažinis masažas ir bandažai pagerina kraujotaką, puoselėja odą, suteikia gaivumo ir lengvumo pojūtį.

60 min. / €120

Atstatomoji pėdų procedūra

Šveitimas, masažas ir drėkinamoji kaukė puoselėja pėdas, atkuria sveiką odą bei atpalaiduoja pėdas po sunkios darbo dienos.

45 min. / €105

PIGM 400 rankų procedūra

Skaistinamoji rankų procedūra drėkina, apsaugo, skatina ląstelių atsinaujinimą ir šviesina pigmentines dėmes.

45 min. / €105

Parafango procedūra rankoms ir kojoms

Liekninanti, stangrinanti probleminių kūno dalių įvyniojimo procedūra skirta kojoms ir rankoms.

120 min. / €160

Parafango procedūra kojoms

Liekninanti, stangrinanti probleminių kūno dalių įvyniojimo procedūra skirta kojoms.

90 min. / €140

VEIDO PRIEŽIŪRA SU BIOLOGIQUE RECHERCHE

Exfoliant P50

Šveičiamoji ir regeneruojamoji procedūra. Veidui suteikiamas švytėjimas, lygėja odos paviršius, valomas epidermis, šviesėja ir vienodėja odos spalva.

75 min. / €130 90 min. / €160

Restructurant et Lissant

Drėkinanti ir raminanti atkuriamoji procedūra, kurios metu lyginama ir stangrinama veido, kaklo ir iškirptės srities oda, tonizuojamas odos epidermis.

75 min. / €130 90 min. / €160

MC110

Valomoji ir liftinguojamoji priešraukšlinė procedūra. Užpildomos raukšlės, audiniams suteikiamas tūris, skatinama odos regeneracija.

75 min. / €130 90 min. / €160

Peeling Aux Acides De Fruits

Procedūros su vaisių rūgštimis metu raukšlėta ir papilkėjusi oda yra nušveičiama, skatinama ląstelių regeneracija, lygėja odos paviršius.

75 min. / €130 90 min. / €160

Lift C.V.S.

Stangrinanti, tonizuojanti ir liftinguojamoji procedūra. Šveičiama oda, formuojamas ir dailinamas veido ovalas. Rekomenduojama brandžiai odai.

75 min. / €145 90 min. / €165

Booster VIP O2

Papilkėjusi ir užteršta oda detoksikuojama ir oksigenuojama, tai skatina veido odos skaistumą ir švytėjimą.

75 min. / €140 90 min. / €170

Seconde Peau

Procedūra paryškinti veido kontūrą, pagerinti odos sanglaudą, stangrumą ir tankį. Rekomenduojama brandžiai ir pažeistai odai.

75 min. / €255

KŪNO, VEIDO PRIEŽIŪRA SU VENUS LEGACY™

Kūno linijas puoselėjanti procedūra dviem zonoms

Procedura skirta kūno kontūrų formavimui naudojant odos stangrinimo, apimčių mažinimo, celiulito mažinimo programas.

75 min. / €250

Kūno linijas puoselėjanti procedūra trim zonoms

Procedura skirta kūno kontūrų formavimui naudojant odos stangrinimo, apimčių mažinimo, celiulito ir raukšlių mažinimo programas.

100 min. / €295

Stangrinanti veido procedūra

Procedūra skirta veido raukšlėms mažinti, veido odą stangrinti bei išriškinti veido kontūrus. Procedura atliekama dekolte, kaklo ir veido srityse.

75 min. / €250

KŪNO, VEIDO PRIEŽIŪRA SU ICOONE® LASER MED

Drenuojanti kūno procedūra

Ši procedūra pagerina limfos cirkuliaciją. Skatinamas limfos tekėjimas, padidėja audinių aprūpinimas deguonimi, jaučiamas greitas ir ilgalaikis kūno palengvėjimas.

60 min. / €95

Kraujotaką aktyvinanti procedūra

Ši procedūra pagerina mikrocirkuliaciją, skatinama bendra ir vietinė kraujotaka. Puikiai tinka šąlančioms galūnėms.

60 min. / €95

Detoksikuojanti kūno procedūra

Imuninė ir limfinė sistemos yra glaudžiai susijusios, o tinkamas vienos veikimas yra būtinas kitai. Ši procedūra tinka norint išvalyti organizmą, palaikyti imuninę sistemą ir gerą sveikatos būklę.

60 min. / €95

Anticeliulitinė kūno procedūra

Procedūros metu naudojami LED ir lazeriniai šviesos šaltiniai. Celiulito gydymas lazeriu yra galimybė sėkmingai spręsti problemą, nes stiprėja poveikis ir riebalinis audinys veiksmingai veikiamas net tose srityse, kurios yra atsparesnės dietai ir fiziniams pratimams.

60 min. / €95

Stangrinanti kūno procedūra

Procedūros su lazeriu ir ypač LED šviesa metu didėja stimuliuojantis poveikis fibroblastams, aktyvinama kolageno ir elastino gamyba, didėja odos stangrumas.

60 min. / €95

Procedūra po nėštumo

Ši procedūra skirta greitai ir efektyviai atstatyti po nėštumo pakitusias kūno formas.

60 min. / €95

Kūno raumenis atpalaiduojanti procedūra

Šios procedūros metu veikiamas giliau esantis jungiamasis audinys, todėl pagerėja mikrocirkuliacija ir deguonies patekimas į audinius, mažėja uždegiminiai procesai, raumenų įtampa, skausmas, pagerėja sąnarių funkcionalumas.

60 min. / €95

Reabilitacija po traumų, esant skausmams

Rekomenduojama reabilitacijai po traumų, po ir prieš operacijas, esant skausmams, sausgyslių uždegimui, randų mažinimui.

60 min. / €95

Veido procedūra prieš senėjimą

Tai yra viena geriausių odos senėjimą stabdančių procedūrų, nes ji giliai veikia raukšlių priežastis, tuo pačiu yra visiškai neinvazinė ir neturi šalutinio poveikio. Po procedūros pastebėsite, kad išlyginamos raukšlės, oda atgauna stangrumą ir elastingumą, pastebimai švyti ir atrodo jauniau.

60 min. / €95

FUNKCINĖ MEDICINA

Funkcinės medicinos gydytojo konsultacija

Konsultacijos metu siekiama atstatyti optimalią sveikatą ir gerą savijautą, paveikiant sveikatos sutrikimus ar ligas sukeliančius bei palaikančius procesus.

90 min. / €220

JOGA

Dao joga (trečiadieniais 12val.)

Praktikos metu ypatingas dėmesys skiriamas individualiai taisyklingam kūno išlygiavimui ir kvėpavimui. Dėmėsingumas, vizualizacijos praktikos ir integruotos psichosomatikos žinios kiekvieną pamoką paverčia unikalia kelione į Save.
Pamokos vyksta trečiadieniais 12val.

60 min. / €25

Dao joga (ketvirtadieniais 18val.)

Praktikos metu ypatingas dėmesys skiriamas individualiai taisyklingam kūno išlygiavimui ir kvėpavimui. Dėmėsingumas, vizualizacijos praktikos ir integruotos psichosomatikos žinios kiekvieną pamoką paverčia unikalia kelione į Save.
Pamokos vyksta ketvirtadieniais 18val.

90 min. / €30

Dao joga (penktadieniais 12val.)

Praktikos metu ypatingas dėmesys skiriamas individualiai taisyklingam kūno išlygiavimui ir kvėpavimui. Dėmėsingumas, vizualizacijos praktikos ir integruotos psichosomatikos žinios kiekvieną pamoką paverčia unikalia kelione į Save.
Pamokos vyksta penktadieniais 12val.

60 min. / €25

Norėtum susipažinti su geresniu savimi?

Registruokis vizitui jau dabar.

Registracija

Pradžiuginkite savo artimąjį!

Padovanokite dovanų kuponą

Pirkti dovanų kuponą

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108