Joga

Jogos užsiėmimai vyksta mažose grupėse.
B.K.S. Iyengaro jogos praktikas veda sertifikuota Iyengar jogos mokytoja turinti 22 metų patirtį įvairiose pasaulio šalyse - Gvidomeda Mažulienė.
Dao jogos pamokas veda sertifikuota mokytoja Jamuna turinti 15 metų tarptautinę patirtį.

Norėtum susipažinti su geresniu savimi?

Registruokis vizitui jau dabar.

Registracija

DAO jogos grupiniai užsiėmimai vyksta:
trečiadieniais 12.00 val.
penktadieniais 12.00 val.

B.K.S. Iyengaro jogos grupiniai užsiėmimai vyksta:
trečiadieniais 17.30 val.
pirmadieniais 13.30 val.

B.K.S. Iyengaro jogos individualūs užsiėmimai vyksta:
trečiadieniais 9 val. ir 10.30 val.
penktadieniais 9 val. ir 10.30 val.
šeštadieniais 12 val.

DAO joga

DAO jogos praktika veda į kūno, sielos ir proto pusiausvyrą. Jogos pozos ir kvėpavimo technikos atstato sakralinę kūno geometriją, pašalina fizinę ir emocinę įtampą, sustangrina raumenis, atpalaiduoja jungiamuosius audinius, padeda pašalinti iš kūno toksinus. Praktikos metu ypatingas dėmesys skiriamas individualiai taisyklingam kūno išlygiavimui ir kvėpavimui. Dėmesingumas, vizualizacijos praktikos ir integruotos psichosomatikos žinios kiekvieną pamoką paverčia unikalia kelione į Save. Po praktikos jausitės pailsėję, ramesni, kupini gyvybinės ir kūrybinės energijos.

Dao jogos pamokas veda sertifikuota mokytoja Jamuna turinti 15 metų tarptautinę patirtį.

B.K.S. Iyengaro joga

Užsiėmimai vyksta pagal B.K.S. Iyengaro metodiką. Praktikos metu naudojama daug pagalbinių priemonių (diržai, kaladėlės, pledai, voleliai). Praktikos metu labai svarbu yra pozų atlikimo technika, seka ir išlaikymas. Šis metodas padeda įdarbinti neveiklius raumenis, leidžia kūnui po truputį sustiprėti, prasitempti, išsijudinti ir tapti stipriu tiek išorinėje, tiek vidinėje dalyje. Ši joga tinka visokio amžiaus žmonėms, turintiems įvairių traumų ar negalavimų. Labai dažnai naudojama gydomiesiems tikslams.

Jogos užsiėmimus veda Gvidomeda Mažulienė – sertifikuota Iyengar jogos mokytoja turinti 22 metus praktikos ir tobulinimosi įvairiose pasaulio šalyse: Indijoje, Vokietijoje, UK, JAV, Lenkijoje, Prancūzijoje, Naujojoje Zelandijoje, Graikijoje ir kitose šalyse.

* Prieš atvykstant į praktiką kviečiame užsiregistruoti.

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108