DAO joga

Dao jogos pamoka apjungia klasikinę hatha, vinyasa, jin jogą ir ir kvėpavimo technikas. Šios jogos praktika rami, neskubri, tačiau iššūkio lygį kiekvienas pasirenka pagal save. Pamokos metu pasiūlomos skirtingų pozų variacijos leidžia pamoka mėgautis ir pradedančiajam, ir pažengusiam. Praktikoje dominuoja statinės asanos, įdarbinami gilieji kūno raumenys, maloniai ištempiamas jungiamasis audinys, kvėpavimo praktikos padeda geriau aprūpinti deguonimi visas kūno ląsteles. Kiekviena pamoka padeda nuimti įtampa nugaros ir pečių srityje, gerina laikyseną, virškinimą, stiprina imunitetą, nuramina kūną.
* Pamokos vyksta penktadieniais 12 val.
* Prieš atvykstant į praktiką kviečiame užsiregistruoti.

Dao jogos užsiėmimus veda sertifikuota jogos, sveiko judesio ir holistinės sveikatos mokytoja Jamuna.

• 18 metų patirtis.
• Vedė > 30 000 val. grupinių jogos pamokų.
• Australijos jogos institutas, stažuotės Indijoje, Indonezijoje, JAV, Vokietijoje, Ispanijoje.
• Miofascinio atsipalaidavimo, Polestar Pilates 1,2,3 diplomai, Sporto mitybos specialisto atestacija, VDU sporto specialisto diplomas, PRYT100 - Yoga Aliance nėščiųjų jogos atestacija, RYT300 - Jin jogos atestacija.
• Padeda formuoti sveikatingumo įpročius.
• Pamokoje apjungia jogos, sveiko judesio, psichosomatikos ir psichologijos žinias.
• Praktikos metu ypatingą dėmesį skiria taisyklingam asanų atlikimui, kvėpavimui, dėmesingumo ir vizualizacijos praktikoms.
• Kiekviena pamoka – patyriminė kelionė į Save.

Norėtum susipažinti su geresniu savimi?

Registruokis vizitui jau dabar.

Registracija

Užsiėmimai vyksta:
penktadieniais 12 val.

Praktika veda į kūno, sielos ir proto pusiausvyrą. Jogos pozos ir kvėpavimo technikos atstato sakralinę kūno geometriją, pašalina fizinę ir emocinę įtampą, sustangrina raumenis, atpalaiduoja jungiamuosius audinius, padeda pašalinti iš kūno toksinus. Praktikos metu ypatingas dėmesys skiriamas individualiai taisyklingam kūno išlygiavimui ir kvėpavimui. Dėmesingumas, vizualizacijos praktikos ir integruotos psichosomatikos žinios kiekvieną pamoką paverčia unikalia kelione į Save. Po praktikos jausitės pailsėję, ramesni, kupini gyvybinės ir kūrybinės energijos.

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108