ProLon® mitybos programa

ProLon® - yra 5 dienų mitybos programa. Dar vienas šios programos pavadinimas – badavimą imituojanti dieta (angl. Fasting mimicking diet; FMD), iš tikrųjų imituoja badavimą, bet vis tiek leidžia valgyti. Nereikia badaujant gerti tik vandenį, nes kai kuriems žmonėms toks badavimas gali turėti neigiamų pasekmių.

ProLon® mitybos programa, kruopščiai ištirta ir sukurta tam, kad Jūsų kūnas pereitų į badavimo būseną ir tuo pat metu gautų tokių specifinių maistinių medžiagų, kurios nesuaktyvina maisto jutiminių kelių lastelėse. Šis mokslinis laimėjimas leidžia badauti (>3 dienas) ir valgyti.

ProLon programos rinkinyje yra kiekvienai dienai skirtos dėžutės, kuriose yra supakuoti sriubų mišiniai, užkandžiai, energetiniai batonėliai ir arbata.

Visa informacija apie programą ir įsigijimas čia

Registracija

Kaip pasiruošti ProLon 5 dienų programai?

Savaitę prieš pradedant ProLon program stenkitės sveikai ir subalansuotai maitintis, gerkite daug vandens (bent 2 litrus per dieną), daugiau valgykite sezoninių vaisių ir venkite daug cukraus, sočiųjų riebalų rūgščių turinčių patiekalų, alkoholio, sumažinkite išgeriamos kavos kiekį.

ProLon programos rinkinyje yra kiekvienai dienai skirtos dėžutės, kuriose yra supakuoti sriubų mišiniai, užkandžiai, energetiniai batonėliai ir arbata.

Dieta tęsiasi 5 dienas, 6-ą dieną galima grįžti prie įprastos mitybos. Nors dienos dėžutėse yra kortelės, nurodančios dienos patiekalų vartojimo tvarką, tačiau juos galima suvartoti bet kokia Jums tinkančia tvarka, svarbu jų neperkelti prie kitos dienos patiekalų.

Programos eiga:

Ląstelių atjauninimas (autofagija)

Badavimo sukeltas biologijos stebuklas, vadinamas autofagija (2016 m. pelnęs Nobelio medicinos premiją) yra raktas į jūsų gyvybingumą, našumą, proto skaidrumą, sveiką senėjimą ir ilgaamžiškumą.

Į riebalų šalinimą orientuotas svorio metimas

Svorio metimas (vidutiniškai 2,2kg), ypač pilvo riebalų sąskaita. Svarbiausia, kad jūs valgote, o jūsų kūnas badauja.

Geresnė savijauta

Geresnė jūsų emocinė ir fizinė savijauta po ProLon® programos. Jauskitės stiprūs, atjaunėję, gyvybingi ir su skaidriomis mintimis.

Sveikesnė, jauniau atrodanti oda

Kliniškai įrodyta, kad po 3 ProLon® ciklų (iš viso 15 dienų), sumažėja smulkios raukšlelės ir raukšlės.

Pasikeitęs santykis su maistu

Šioje 5 dienų kelionėje ProLon® padeda suprasti, įvertinti ir pakeisti savo santykį su maistu.

Norėtum susipažinti su geresniu savimi?

Registruokis vizitui jau dabar.

Registracija

Pradžiuginkite savo artimąjį!

Padovanokite dovanų kuponą

Pirkti dovanų kuponą

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108