Rest & Reset
šeštadienis proto ir kūno balansui

Supraskite, kaip mūsų kūną veikia stresas ir pasinerkite į gilų atsipalaidavimą su joga nidra. Šeštadienio rytą kviečiame praleisti istorinėje viloje Vilniaus centre, pirmojoje Lietuvoje aukščiausio lygio ilgaamžiškumo ir sveikatinimosi klinikoje.

Renginio bilietą galite pirkti čia.

Norėtum susipažinti su geresniu savimi?

Registruokis vizitui jau dabar.

Registracija

2023 m. Lapkričio 18d., šeštadienį | 10:00 - 13:00 val.
"AUM Wellness Clinic" Z. Sierakausko g. 25, Vilnius

PROGRAMA
10:00 - 10:45 | I dalis - „Kaip iš tiesų veikia stresas?“

Paskaita su gydytoja, funkcinės medicinos specialiste

Ką apie stresą kalba mokslininkai, kaip veikia streso hormonai, kaip į juos reguoja moterų ir vyrų kūnai?

Rytą pradėsime pokalbiais su Alge Ivaškeviče - gydytoja ir funkcinės medicinos specialiste, kuri studijavo ir įgavo sertifikaciją funkcinės medicinos institute JAV, vedė individualias konsultacijas bei sveikos gyvensenos seminarus "Educor".

11:00 - 12:30 | II dalis - 4 dalių proto ir kūno praktika: švelni joga hormonų balansui, Yin joga, kvėpavimo praktika ir joga nidra

Po paskaitos išjudinsime savo kūną pasitelkdami jogą bei kvėpavimo praktiką ir užsiimsime galinga meditacijos technika - jogą nidra, kitaip žinomą kaip miego jogą.

Tai gili psichologinio ir fizinio atsipalaidavimo forma, padedanti pailsėti, įveikti nemigą, sumažinti tiek kognityvinius, tiek fiziologinius nerimo simptomus.

Praktiką pradėsime švelnia joga hormonų balansui, YIN joga bei kvėpavimo pratimais, o vėliau pasinersime į jogą nidrą gulėdami ant nugaros, klausantis mokytojo vedamos meditacijos.

Praktiką ves Jamuna - 15 metų tarptautinę patirtį turinti sertifikuota jogos mokytoja. Jamuna stažavosi pas geriausius JAV, Australijos, Vokietijos, Lenkijos jogos mokytojus, vedė užsiėmimus Jungtinių Tautų personalui karo zonose Nepale ir Afrikoje, vadovavo jogos studijai Australijoje.

12:30 - 13:00 | III dalis - Detox arbata

Po praktikos tęsime streso detox ir mėgausimės jaukiomis AUM Welness Clinic erdvėmis su arbata, užkandžiais ir turėsime galimybę apie sveikatą toliau pasišnekučiuoti su klinikos įkūrėja Violeta Jurgaitiene.

Renginio bilietą galite pirkti čia.

Papildomos paslaugos

Masažai
Palepinkite savo sielą ir kūną atpalaiduojančiu masažu. Mūsų specialistai padės jums atrasti visišką kūno ir sielos ramybę.

Mineralų terapija

Veido ir kūno procedūros

*Papildomoms paslaugoms registuokitės telefonu: +370 618 11108

INFORMACIJA

Data: 2023 11 18, 10:00-13:00
Kaina: 80 eur
Registracija: Renginio bilietą galite pirkti čia.
Papildoma informacija: telefonu +370 618 11108 arba el. paštu info@aumclinic.lt
Kaip mus rasti? Z. Sierakausko g. 25, Vilnius

Renginio bilietą galite pirkti čia.

Licencijos nr.

Paslaugos
Išsilavinimas
Patirtis
Kvalifikacijos tobulinimas

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108