Atrakinkite judėjimą be skausmo: miofascialinis atpalaidavimas

Kviečiame leistis į nuostabią ekspediciją po miofascialinio masažo pasaulį. Prisisekite saugos diržus, nes nersime giliai į tuos paslaptingus audinius, išnarpliosime mazgus ir atrasime slaptą padažą raumenims išlaisvinti nuo jus kamuojančių skausmų.

Norėtum susipažinti su geresniu savimi?

Registruokis vizitui jau dabar.

Registracija

Kodėl tiek kalbama apie miofascialinį audinį?

Įsivaizduokite savo kūną kaip gerai supakuotą dovaną. Pakavimo popierius – tai jūsų miofascialinis audinys, apgaubiantis jūsų raumenis, sąnarius ir kaulus. Tai tarsi malonus apkabinimas jūsų judamojo aparato struktūros dalims.
Bet tai dar ne viskas! Šis stebuklingas audinys taip pat palaiko jūsų organus, išlaikydamas juos tam skirtose vietose. Įsivaizduokite tai kaip geriausią vadybininką, kuris užtikrina, kad viskas išliks savo vietoje, net kai gyvenimas pasisuka netikėta linkme.

Nemaloni situacija: miofascialinis skausmas

Pakalbėkime apie piktadarį – miofascialinį skausmą. Šis skausmas atsiranda būtent ten, kur susitinka arba kertasi jūsų miofascialinis audinys.
Kai jūsų fascija (tai yra šiuolaikinis miofascialinio audinio terminas) praranda elastingumą, ji sukietėja tarsi akmuo, o jūsų raumenys negalėdami atsipalaiduoti pradeda maištauti. Įtempta fascija praneša apie save skausmu, ir jūs nejučia pradedate sunkiau žingsniuoti, kad tai kompensuotumėte.

Įveskime herojų: miofascialinį masažą

Ir čia į Jūsų suvaržytą ir skausmų kamuojamą kasdienybę ateina herojus: miofascialinio atpalaidavimo masažas! Įsivaizduokite: kvalifikuotas terapeutas, apsiginklavęs patirtimi ir ryžtu, spaudo ir tempia jūsų fascijas kaip picos tešlą. Nenustebkite, tai gali būti intensyvu, o kartais ir be galo skausminga (bet viskas vardan geresnės savijautos!).
Miofascialinio masažo metu terapeutas atkreipia dėmesį į labiausiai sukietėjusius ir užsispyrusius taškus, kitaip dar vadinamus “mazgus”. Jis tarsi lobių ieškotojas, ieškantis palaidoto aukso – vietų, kurios kelia jums diskomfortą ir neleidžia maksimaliai mėgautis gyvenimu. Ir, spėkite kas po to? Po to galite jausti skausmą, bet tai tarsi treniruotė treniruoklių salėje jūsų fascijai. Apdovanojimas? Padidėjęs judesių diapazonas ir mažesnis susikaustymas. Pasisveikinkite su laisvesnėmis galūnėmis!

Išskirtinės zonos, kuriose miofascialinis audinys mėgsta pasireikšti skausmu

Rankos: ar kada bandėte pasiekti viršutinę lentyną ir jautėtės kaip tiranozauras? Taip, tai įtempta fascija.
Blauzdos: kai po bėgimo blauzdų raumenys šaukte šaukia, kaltinkite fasciją. Tai tylusis kaltininkas.
Apatinė nugaros dalis: „auč“ epicentras? Miofascialinis masažas gali būti jūsų superherojus čia.
Galva: galvos skausmas dėl streso? Kaltinkite – jūs atspėjote – miofascialinę įtampą.
Klubai: įtempti klubai? Atpalaiduokite fasciją ir šokite taip, lyg niekas nematytų!
Kaklas: sustingęs kaklas? Atlaisvinkime tą fasciją, ar ne?
Šlaunys: susitraukę šlaunų raumenys laiptus gali paversti tikru Everestu. Apgaubkite juos miofascialine magija.
Pečiai: nusiimkite nuo pečių tuos streso lagaminus. Ak, koks palengvėjimas!

Apibendrinimas: būkite dėmesingas ir rūpestingas savo fascijai

Atminkite, kad miofascialinis atpalaidavimas nėra vienos nakties nuotykis. Reguliarūs užsiėmimai yra tarsi mėgstamo augalo laistymas – reguliariai prižiūrimas jis auga ir klesti. Taigi elkitės su savo fascija kaip su branginamu draugu. Suteikite jam šiek tiek meilės, ir tai apdovanos jus lankstumu, mažesniu skausmu ir slaptu rankos paspaudimu, kurį žino tik fascijų entuziastai.

O dabar pirmyn, fascijos tyrinėtojai! Paskleiskite žinią ir pasimėgaukite miofascialinio masažo privalumais. Jūsų raumenys jums padėkos, o fascija sušoks tikrą laimės šokį.

Autorinis miofascialinis masažas

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108