Natūrali kosmetika Jūsų ramybei ir balansui

El. parduotuvė

Apie Dr. Barbara Sturm

Dr. Barbara Sturm yra viena geidžiamiausių estetikos gydytojų pasaulyje. Jos unikalūs, moksliškai pagrįsti produktai yra pripažinti kultiniais tarp odos priežiūros specialistų ir žvaigždžių, o odos gijimo filosofija metė iššūkį tiek agresyviems, tiek tradiciniams odos priežiūros metodams.

Kosmetikos linijos istorija

Dr. Barbara Sturm yra vokietė estetikos gydytoja, plačiai žinoma dėl savo priešuždegiminės filosofijos ir nechirurginių odos senėjimą stabdančių priemonių. Dr. Sturm savo medicinos karjerą pradėjo kaip ortopedijos komandos narė, kuri sukūrė pažangiausius uždegiminių ligų, tokių kaip osteoartritas, gydymo būdus. Šios komandos išradimas buvo mirusiojo NBA krepšinio žvaigždės Kobe Bryanto vardu pavadinta „Kobe procedūra“, kai osteoartrito gydymui yra naudojami paciento kraujo ląstelių pagaminti baltymai, mažinantys uždegimą ir skatinantys gijimo procesą.

Vėliau Dr. Sturm pritaikė savo klinikinių tyrimų ir ortopedinės praktikos mokslines žinias estetikos srityje ir atidarė savo kliniką Diuseldorfe. Jai toliau pristatant naujoves ir keičiant šią sritį, ji tapo viena geidžiamiausių estetikos gydytojų pasaulyje. 2002, Dr. Sturm tik savo klinikos pacientams sukūrė garsųjį plazmos pagrindu pagamintą „MC1“ kremą, kuris odą gydančioje formulėje naudoja paties organizmo pagamintus baltymus, kad pašalintų matomus uždegimo požymius.

Apie produktus

Dr. Barbara Sturm produktus jau galite įsigyti mūsų klinikoje.

El. parduotuvė

Dr. Strum kosmetikoje naudojami pažangūs moksliškai pagrįsti ingredientai, kurie yra sveiki, skatinantys gijimą, saugūs ir puoselėjantys odą. Juose nėra medžiagų, kurios yra nereikalingos odai ir gali sukelti uždegimą, įskaitant dirbtinius kvapus, spalvą, mikroplastiką ir agresyvius konservantus.

Visa Dr. Barbara Sturm Molecular Cosmetics linija sukurta tiems, kurie trokšta nesudėtingos, tačiau labai veiksmingos odos priežiūros, suteikiančios drėkinimą, maitinimą ir regeneraciją. Dr. Sturm odos priežiūros metodai yra paprasti, bet produktai ne.

Dr. Barbara Sturm pristato ne tik garsiąsias #SturmGlow veido procedūras, bet ir pateikia visuomenei mokslinį požiūrį į sudedamąsias dalis, moko žmones puoselėti savo odą ir skatina priešuždegiminį gyvenimo būdą.

Norėtum susipažinti su geresniu savimi?

Registruokis vizitui jau dabar.

Registracija

Pradžiuginkite savo artimąjį!

Padovanokite dovanų kuponą

Pirkti dovanų kuponą

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108