Doc. dr. Neringa Burokienė

Šeimos gydytojas

Gydytojos domėjimosi sritys: širdies ir kraujagyslių ligos, lėtinis stresas, lėtinių ligų prevencija. Užsienio kalbos: Anglų k. | Rusų k.

Išsilavinimas

1995 m. baigė Vilniaus Universito Medicinos fakultetą

1995-1999 m. atliko šeimos gydytojo rezidentūrą

2016 m. apgynė medicinos mokslo daktaro disertaciją tema „Širdies ir kraujagyslių ligų epidemiologinių veiksnių ir genomo sąveikos tyrimas“

Patirtis

Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Šeimos medicinos centras, šeimos gydytoja.

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Vidaus ligų, šeimos medicinos ir onkologijos klinika, docentė.

Gydytoja dalyvavo vykdant projektus „Lietuvos populiacijos genetinė įvairovė ir sandaros kitimai, susiję su evoliucija ir dažniausiai paplitusiomis ligomis“ pagal visuotinės dotacijos priemonę skirtą Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 3 prioritetui „Tyrėjų gebėjimų stiprinimas“ įgyvendinti, ,,Lėtinio streso nulemti aterosklerozės proceso ypatumai: naujų biožymenų paieška ir tyrimas“ (Lietuvos mokslo tarybos Mokslo projektas).

Dr. Neringa Burokienė yra daugelio mokslinių straipsnių/darbų autorė ar bendraautorė, tarptautinių ir nacionalinių mokslinių konferencijų organizatorė ir pranešėja.

Kvalifikacijos tobulinimas

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108