Daniel Lima

Masažuotojas

Daniel Lima didžiausios domėjimosi sritys ir problematikos, kurias sprendžia su savo pacientais yra biomechanika - taisyklingas kūno judėjimas ir darbas ne tik su raumenynu, bet ir fascijomis, kurios yra ypatingai svarbios visoje raumenų ir kaulų sistemoje.

Jo susidomėjimas biomechanika kilo dirbant su atletais Londone, krepšininkais Lietuvoje, sėdimą darbą dirbančiais žmonėmis, nes nepaisant fizinio pasiruošimo lygmens labai dažnai yra matomi netaisyklingi judesiai, įtakojantys diskomfortą, skausmus kasdieniame gyvenime. Sprendžiant šias problemas, Daniel naudoja keletą skirtingų technikų: įvairios masažo technikos, miofascialinis atpalaidavimas, subtilios raumenų skeleto sistemos manipuliacijos, aktyvūs ir pasyvūs tempimo pratimai, biomechaninės mankštos.

Daniel išskirtinumas - platesnis požiūris į kūną, suvokiant kaip visos kūno dalys sujungtos tarpusavyje, kaip tam tikras raumuo turi įtakos kitam, kaip vidinė emocija įtakoja žmogaus raumenyną. Toks visaapimantis matymas - tai kelias, kuris padeda pacientui rasti harmoniją/pusiausvyrą tarp judėjimo ir kokybiško gyvenimo. Mens sana in corpore sano - sveikas protas sveikame kūne - apibūdina Daniel sampratą apie savo darbą. Suvokimas, kaip judėti taisyklingai - kelias į sveiką kūną ir gyvenimą be kančios - tai yra pagrindinė žinutė, kurią skleidžia Daniel.

Išsilavinimas
Patirtis
Kvalifikacijos tobulinimas

Registracija vizitui

Norėdami užsiregistruoti paslaugai kviečiame skambinti telefonu arba užpildyti šią registracijos formą ir susisieksime su Jumis dėl tinkamiausio laiko ir paslaugos parinkimo.

Registracija telefonu

+370 618 11108